Kemer Pansiyonları ve Kemer Pansiyon Fiyatları

Antalya’nın en güzel ve uzun kumsallarından birine sahip olan Kemer, merkeze yaklaşık yarım saat uzaklıkta yer alan gözde tatil beldelerimizden biri. Yıllardır yerli ve yabancı pek çok turistin tercihi olan Kemer, her geçen yıl

Kemer Pansiyonları ve Kemer Pansiyon Fiyatları

daha da artan bir turizm potansiyeline sahip. Kemer eski bir turizm kenti olmasına rağmen hala doğanın yeşilini ve kuşların sesini duyabileceğiniz bir yerleşim. Hatta doğayla deniz o kadar iç içe girmiş ki kumsaldayken kafanızı çevirdiğinizde yemyeşil çam ağaçlarını görüveriyorsunuz. Kemer, yerleşim tarihi olarak da oldukça eskilere dayanıyor. O zamanlardan bu zamana da pek çok farklı kültür ve medeniyete ev sahipliği yapmış. Bugün hala bu kültürlerin izlerini görebilirsiniz.

Her yıl çok sayıda turistin geldiği Kemer’de pek çok farklı konaklama tesisi bulunuyor. Merkezde bulunan Kemer otelleri genellikle büyük tatil oteli şeklinde çalışıyor. Butik ve küçük otellerin ya da pansiyonların sayısı merkezde daha az. Genellikle denizin biraz daha gerilerinde Kemer pansiyonlarını ve butik otelleri bulabilirsiniz. Kemer pansiyonlarında konakladığınızda merkeze, çarşıya ve çoğu restorana yakın konumda oluyorsunuz. Kemer pansiyonlarının çoğu tatil sezonunun başlaması ile hizmete açılırken bazıları da tüm yıl hizmet veriyorlar. Genellikle de oda kahvaltı çalışıyorlar. İşletmecileri de beldede yaşayan halk. Bir sonraki yıl için Kemer’de bir dostunuz oluyor böylece.

Eğer Kemer pansiyonlarını tercih edecekseniz önceden karar vermenizde fayda var. Çünkü Kemer pansiyonları tatil sezonunun başlaması ile çok yoğun çalışıyorlar. Ayrıca pansiyonlarda konakladığınızda işletmeciler ve personel size beldeyle ilgili rehberlik de yapıyor ve kendinizi birden oralı gibi hissediveriyorsunuz. Hiç yabancılık çekmeden geçireceğiniz bir tatile dönüşüyor seyahatiniz. Kemer pansiyonlarının fiyatları ise gayet uygun seçenekler sunuyor. Yaz aylarında dönemsel olarak farklılıklar pek görülmüyor, herkesin bütçesine dost olan fiyatları ile Kemer pansiyonları misafirlerini bekliyor. Sitemizi ziyaret ederek Kemer pansiyonları, Kemer pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Akdeniz Bölgesi / Antalya / Kemer
  Pansiyon Bu Ay Açık
  Sahil beldesi Kemer'de bulunan Kemer Suites, kumsala sadece ...

  Nasıl Bir Yer? : Aile İşletmesi
  Yorumlar : 0
  Sayfası 2716 kez ziyaret edilmiş
 • Çiğdemhan Pansiyon / Kemer / Antalya

  Promosyon

  Çiğdemhan Pansiyon / Kemer / Antalya Promosyon ve Aktiviteler

   

  Bölgede mavi tur, jeep safari, bisiklet turları, binicilik ve yatçılık konularyıla ilgili faaliyetler yapabilirsiniz. Beycik-Tahtalı köyü arasında teleferikle Toros Dağları üzerinde gezinti yapabilirsiniz. Beldibi Mağarasını, Göynük Kanyonunu, Phaselis ve Olympos antik kentini gezebilirsiniz.

  Akdeniz Bölgesi / Antalya / Kemer
  Pansiyon Bu Ay Açık
  Otel tadında, ev rahatlığında, denize, ana caddeye, ...

  Nasıl Bir Yer? : Antalya-Kemer pansiyon,konukevi
  Yorumlar : 0
  Sayfası 30451 kez ziyaret edilmiş