Olimpos Pansiyonları ve Olimpos Pansiyon Fiyatları

Yemyeşil çam ağaçlarıyla kaplı ormanların içinden geçerek ulaştığınız masmavi denizi ile tarihin sayfalarından çıkıp gelen efsaneleri ve antik kalıntıları ile Olimpos ülkemizin en güzel tatil beldelerinden biri.

Olimpos Pansiyonları ve Olimpos Pansiyon Fiyatları

Olimpos, Antalya’ya yaklaşık bir saat uzaklıkta ve Kemer, Çıralı, Adrasan gibi turizm beldelerine de oldukça yakın bir yer. Ancak Antalya’nın hareketli gece ve gündüz hayatının yanında o kadar sakin ve huzur dolu ki yılın tüm yorgunluğunu unutmanız için harika bir fırsat sunuyor size. Torosların yemyeşil ormanları, pek çok farklı bitki ve hayvan türü, yeşilin maviyle iç içe geçtiği doğası ise size tatiliniz boyunca eşlik eden şeyler.

Olimpos’ta konaklama tesisleri de oldukça çeşitli. Genellikle ağaç evler ve pansiyonlardan oluşan tesisler gerçekten de Olimpos’un doğasına çok uygun. Eğer tatilinizi gezmek, keşfetmek, dinlenmek ve doğayla iç içe olarak geçirmek istiyorsanız Olimpos pansiyonları tam da size göre. Olimpos pansiyonları denizin hemen gerisinde muhteşem yeşilin içinde konumlanmışlar. Bir yanınız doğa bir yanınız da deniz manzarası ile çevrili pansiyonlarda. Genellikle yemyeşil bir bahçe içinde yer alıyorlar. Bahçenizde her çeşit meyve ağacını bulabilirsiniz. Hatta mevsimine göre taze meyveleri dalından kopararak tadabilirsiniz de.

Olimpos pansiyonlarının işletmecileri ve personeli de oldukça güler yüzlü ve yardımsever. Hatta dost olarak ayrılıyorsunuz desek abartmış olmayız herhâlde. Pansiyonların konfor ve temizliğine gelince lüks otelleri aratmıyorlar bile. Genellikle oda kahvaltı hizmet veriyorlar, ama mutfaklarında günün her saati farklı lezzetleri bulabilirsiniz.

Olimpos pansiyonları hem sevgilinizle hem de ailenizle tatil yapabileceğiniz olanaklara sahipler. Olimpos pansiyonlarının fiyatlarına gelince oldukça uygun düzenlenmişler. Dönemsel olarak çok büyük değişiklik göstermiyorlar. Hemen herkesin bütçesine uygun seçenekler sunuyorlar misafirlerine. Bu yaz doğanın ve denizin kucağında bir Olimpos tatili için sitemizi inceleyerek Olimpos pansiyonları, Olimpos pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

 • Akdeniz Bölgesi / Antalya / Olimpos
  Pansiyon Bu Ay Açık
  Tanrıların tanrısı "Zeus'un" dağlarının eteklerinde kurulup,...

  Nasıl Bir Yer? : Antalya-Olimpos pansiyon,konukevi
  Yorumlar : 7
  Sayfası 85768 kez ziyaret edilmiş
 • Akdeniz Bölgesi / Antalya / Olimpos
  Pansiyon Bu Ay Açık
  Evimiz Olimpos'un kilise yakasında ormanın derinliğinde... E...

  Nasıl Bir Yer? : Antalya-Olimpos pansiyon,konukevi
  Yorumlar : 0
  Sayfası 22824 kez ziyaret edilmiş
 • Akdeniz Bölgesi / Antalya / Olimpos
  Pansiyon Bu Ay Açık
  Tüm yeşil tonların bir arada bulunduğu, çam ve çiçek kokular...

  Nasıl Bir Yer? : Aile İşletmesi
  Yorumlar : 0
  3 / 5
  Sayfası 4762 kez ziyaret edilmiş
 • Divasa Hotel - Olimpos / Antalya

  Promosyon

  Divasa Hotel - Olimpos / Antalya Promosyon ve Aktiviteler

  Tüm odalarımızı sizlere daha iyi hizmet vermek için yeniledik. Zaten Divasa Kalitesini bilenler için bile bir süprizle karşılaşacaksınız. Sezonda her akşam canlı müzik dinletisi.(ücretsizdir) tekne turu,yamaç paraşütü,dalış,atv turu,kaya tırmanışı,rafting,kano turu....v.b bir çok aktivite pansiyonumuz müşterilerine uygulanan özel indirimlerle organize edilmektedir.

  Akdeniz Bölgesi / Antalya / Olimpos

  Antik Olimpos Harabeleri ve Akdeniz sahiline yalnızca 15 dak...

  Nasıl Bir Yer? : Olimpos Pansiyon, Olimpos pansiyonları
  Yorumlar : 0
  3 / 5
  Sayfası 3038 kez ziyaret edilmiş
 • Akdeniz Bölgesi / Antalya / Olimpos

  Bu otel, Akdeniz sahiline 2 km uzaklıkta yer almakta olup Olimpos Plajı'na saat başı, ücretsiz otobüs servisi......

  Nasıl Bir Yer? : Pansiyon, Aile işletmesi
  Yorumlar : 0
  Sayfası 2649 kez ziyaret edilmiş
 • Akdeniz Bölgesi / Antalya / Olimpos

  Burası herkesin eşit olduğu, kimsenin kimseyi rahatsız etmed...

  Nasıl Bir Yer? : Antalya-Olimpos pansiyon,konukevi
  Yorumlar : 6
  Sayfası 65805 kez ziyaret edilmiş