×

Konyaaltı Pansiyonları

Önceleri “Koyaltı” olan isminin zamanla söylene söylene değişerek “Konyaaltı” halini aldığı, ülkemizin en güzel plajlarından birine adını da veren Konyaaltı, Akdeniz’in en güzel tatil beldelerinden biri.

Ülkemizin en uzun plajlarından biri olan Antalya Konyaaltı Plajı, masmavi denizi ve hemen kumsalın yanı başındaki yemyeşil doğası ile görülmeye değer, cennetten bir köşe burası. Denizinin berraklığı ise dillere destan. Uzun süren tatil sezonu ile de hem yerli hem de yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapıyor. Falezlerin çoğunlukta olduğu Konyaaltı da gelen misafirlerin konaklaması için de çok sayıda ve farklı kategorilerde konaklama tesisi bulunmaktadır. Beş yıldızlı otellerin yanında pek çok butik otel ve pansiyonda yer alıyor Konyaaltı’da.

Konyaaltı pansiyonları hemen denizin çok yakınında ya da biraz daha gerilerde konumlanmışlar. Ancak hepsi merkezi noktalara, alışveriş merkezlerine ve restoranlara oldukça yakınlar. Konyaaltı pansiyonlarında konakladığınızda hem doğanın ve denizin keyfini çıkarıyor hem de her yere yakın olmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. Konyaaltı pansiyonlarının işletmecileri de genellikle beldenin yerli halkı. Samimi ve sıcak bir konaklama sunuyorlar size. Arkadaş grubunuzla eğlenceli bir tatil geçirmeyi ya da ailenizle güvenli ve sakince bir tatil yapmayı planlıyorsanız Konyaaltı pansiyonları tam size göre. Çoğunlukla oda kahvaltı hizmet veriyorlar. Odalar da ya deniz ya da doğa manzaralı. Konyaaltı pansiyonları fiyat seçenekleri ile de tatilcilerin bütçelerine dost. Her dönem uygun fiyatlı konaklama için tercih edebilirsiniz. Sitemizi inceleyerek Konyaaltı pansiyonları, Konyaaltı pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler