×
Ashaka Pansiyon, Büyükada İstanbul
Nizam Mahallesi, Muratlı Sokak no 15,  Büyükada – İstanbul Harita
Büyükada Pansiyonları
Nizam Mahallesi, Muratlı Sokak no 15,  Büyükada – İstanbul

Büyükada'da, sırtını ormana dayamış üç dönüm bahçe içerisinde muhteşem manzaralı 110 yaşında tarihi bir konakta, konaklama ve sağlıklı beslenme imkanı olan nadide bir inziva alanı...
AŞK mı dediniz evet karşınızda ASHAKA RETREAT PANSİYON…

Ashaka konağımız, doğası, ormanı, havası ve sessizliği sebebiyle kişisel gelişim çalışmaları ve tatil amaçlı şehirden kaçmak için çok uygun koşullara sahiptir. Konuklarına, huzur, sessizlik, dinginlik ve lezzetli yemeklerini sunar.  Tam olarak günümüz şehir insanının en çok ihtiyaç duyduğu yaşam deneyimleri Yoga, Tai-chi, Meditasyon, Sema çalışmaları, Detoks, Fitoterapi, Nefes ve kişisel gelişim kampları, atölyeleri, inziva kampları organize edebileceğiniz İstanbula bir akbil mesafesinde yer alır.
 
Ashaka konağımız aynı zaman da max.40.kişilik seminer gruplarınıza , yaz aylarında ( haziran-ekim ) kullanıma açık olan 14 m x 6 m yüzme havuzuna ve açık ve kapalı alanlarıyla davet organizasyonlarınıza misafirlik etmek için siz bekliyor.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Özel Teklifler

Yoga dersleri, tasavvuf ve Sema pratiği

Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler