×
Asude Konak Gaziantep
Millet Sok. No:20 Şahinbey / Gaziantep Harita
Gaziantep Pansiyonları
Millet Sok. No:20 Şahinbey / Gaziantep

Asude Konak Gaziantep’in tarihi mekanlarından Şekeroğlu Mahallesinde Osmanlı döneminde 1893 yılında inşa edilen ve 105 yıllık bir konağın, restore edilmesi ve yeniden bir fonksiyon kazandırılması ile yapılmış bir otel. Konak’ın Kale ve Selçuklu Dönemine ait Tahtani Camii manzarası eşliğinde, ahşap ve taşın görsel efektlerinin yer aldığı, cumbalı beş odasıyla tekne tavanların hissettirdiği  tarihi dokuyu yeniden yaşayacaksınız. Mahseni, eyvanı ve bahçesi ise konukların hayattan alacakları farklı tatlara hizmet ediyor. Otel konuklarına her odasında mini bar, TV - müzik yayınıyla,  telefon ve kablosuz internet erişimi sunuyor.

HIP’s TIPs    
Misafirlerin talepleri doğrultusunda Antep mutfağının zengin seçeneklerinden istenilen her türlü mönü hazırlanıyor. Kahvaltıda evde hazırlanmış reçeller, yöreye has sadece sabahları yapılan katmer,  börek, Antep  peyniri ve kahkesi  ve daha birçok farklı lezzet ile kahvaltı keyfi yaşayabilirsiniz.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler