×
Aygün Pansiyon - Çıralı / Antalya
Ulupınar Köyü, Çıralı Mevkii No:43 Kemer Antalya Turkey Telefonu Göster +90 242 825 7147 Harita Web
Ulupınar Köyü, Çıralı Mevkii No:43 Kemer Antalya Turkey

Aile tarafından işletilen bu pansiyon rengarenk bir bahçe ile çevrili olup Çıralı'nın merkezinde, Antalya Körfezi'ne 300 metre uzaklıkta yer almaktadır. Otel kendi sebzelerini yetiştirmekte olup geleneksel Türk çorbaları ve ızgaraları sunmaktadır.
Aygün Pansion'un ücretsiz Wi-Fi içeren odalarının tamamı klima ve özel banyo ile donatılmıştır. Odaların her biri karo zeminler içermekte olup sade bir biçimde döşenmiştir.
Konuklar masa tenisi oynayabilir veya kütüphaneden aldıkları bir kitap eşliğinde bahçede keyif yapabilir. Otelden bisiklet ve araba kiralayarak plajları ve 4 km uzaklıktaki Olimpos'u keşfedebilirsiniz.
Aygün, Antalya'ya 80 km uzaklıktaki Yanartaş'a giden yol üzerinde yer almaktadır. Antalya Havalimanı'na servis sağlanmaktadır.

English:
This family-run pension is surrounded by a colourful garden in the centre of Çıralı, 300 metres from the Gulf of Antalya. The hotel grows its own vegetables and serves traditional Turkish soups and grills.
With free Wi-Fi, all rooms at The Aygun Pension come with air conditioning and a private bathroom. Each room has tiled floors and is simply furnished.
Guests can play ping pong or grab a novel from the library to read in the garden. It is also possible to rent bikes and cars to explore the beaches or historic Olympos, 4 km away.
Aygun is situated on the road towards Yanartas, 80 km from Antalya. A shuttle service is available to Antalya Airport.
 

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Nisan / 1 Kasım
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Nisan / 1 Kasım
Editör'den Öneriler
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Favorilere Ekle
Favoriler