×

Cunda Adası Pansiyonları

Alibey Adası olarak da bilinen Cunda Adası; tarihi, yemyeşil doğası ve mavinin her tonunu barındıran denizi ile cennetten bir köşe adeta.

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adası, Kuzey Ege’nin en gözde tatil merkezlerinden biri. Büyükşehirlere yakın konumu ile de oldukça sık tercih ediliyor. Cunda Adası Arnavut kaldırımlı dar sokakları, Rum mimarisini tüm estetiği ile yansıtan tarihi cumbalı evleri, Taş Kahvesi, güler yüzlü halkı, sakin ve dingin atmosferi ile sizi Ege’nin rüzgârına kaptırıp götüren muhteşem bir ada. Denizin ve güneşin keyfini çıkararak stresinizi atabileceğiniz gibi sadece adanın sokaklarında gezmeniz bile ruhunuzu dinlendirebilir. Gündüz denizde ya da tekne turları ile mavilikleri keşfederken güneşe doyacağınız, akşamları da deniz kenarındaki birbirinden güzel balık restoranları ile ay ışığının keyfini çıkaracağınız bir atmosfer hâkim adada.

Cunda Adası, Ayvalık’tan Sarımsaklı ’ya giderken Türkiye’nin ilk boğaz köprüsü ile ulaştığınız şirin bir ada. Müzeleri, eski konakları, sokakları, akşamları kurulan pazarı ile tam bir tatil kasabası. Ege’nin muhteşem zeytinyağlılarını, yöresel yemeklerini tadabileceğiniz, esnafı ile dost olup bölgeyle ilgili pek çok anı dinleyebileceğiniz, Taş Kahve’sinde gölge bir köşede kahvenizi yudumlarken günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir kasaba.

Cunda’da konaklama tesisleri de bölgenin dokusuna oldukça uygun inşa edilmişler. Öyle büyük lüks oteller yok. Genellikle butik oteller ve pansiyonlar var. Cunda butik otel ve pansiyonlarının çoğu ise eski Rum evlerinin restore edilmesi ile hizmete açılmış, her biri denize açılan dar sokaklarda konumlanmış tesisler. İsterseniz merkezden biraz daha yukarılarda konumlanmış, muhteşem manzaraya sahip tesisler de var. Cunda pansiyonları, Cunda’nın keyfine varabileceğiniz özellikte tesisler. Manzaraları, doğanın rengârenk çiçekleri ile bezeli bahçeleri ile size unutulmaz bir tatil sunuyorlar. Genellikle oda kahvaltı hizmet veriyorlar. Ancak sabahları sunulan kahvaltıda Ege’nin çeşit çeşit şifalı ve lezzetli otlarını, altın sarısı zeytinyağını, çeşit çeşit zeytinlerini ve doğal sebzelerini buluyorsunuz. İsterseniz gün içinde restoranlarında Ege lezzetlerini tatma fırsatınız da var. Cunda pansiyonlarında bir kez konaklayan misafirler bir daha ne Cunda’nın dokusunu, tarihini ve atmosferini ne de tesislerindeki kaliteyi ve huzuru unutabiliyor. Cunda pansiyonlarından ayrıldığınızda seneye tekrar ziyaret edeceğiniz dostlar da ediniyorsunuz: Cunda pansiyonlarının güler yüzlü işletmecileri…

Cunda’nın Arnavut kaldırımlı sokaklarında yer alan pansiyonlarının fiyatları ise oldukça uygun. Dönemsel fiyat farklılıkları gösterseler de yılın her dönemi hizmete açık olan Cunda pansiyonları, her kesimden tatilcinin bütçesine hitap ediyor. Sitemizi inceleyerek huzur dolu atmosferi ile Cunda pansiyonları, Cunda pansiyon fiyatları ve rezervasyon olanakları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Rezervasyonunuzu erkenden yaptırmayı ve fotoğraf makinenizi almayı ihmal etmeyin. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler