Pansiyon Rehberi
X
X

Ayvalık Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
73cefcb020ace75fbc9901b05077fc476ee3362f-1.jpg

Meşhur Ayvalık tostu, lezzetli zeytinyağlıları, denize açılan sokakları, uzun plajı ve harika denizi ile Ayvalık; Ege Bölgesi’nin turizm potansiyeli en yüksek tatil beldelerinden biri.

Balıkesir’e bağlı Ayvalık; masmavi denizi, yemyeşil ağaçlarla kaplı doğası, sığ denizi ve kumlu uzun plajı ile tatilcilerin de gözdesi. Özellikle Marmara Bölgesi’ndeki büyükşehirlerin karmaşasından sıkılan tatilcilerin hafta sonları bile kaçamak yaptıkları ve huzur buldukları bir belde. Sarımsaklı, Cunda Adası ve Şeytan sofrası gibi pek çok turistik ve tarihi beldeyi de sınırlarında barındıran Ayvalık; sadece yaz aylarında değil, tüm yıl yerli ve yabancı pek çok tatilcinin gözdesi.

Ayvalık’ta konaklama tesislerinin sayısı da oldukça fazla. Gerek Ayvalık merkezde gerekse de Sarımsaklı, Cunda gibi civar beldelerde konumlanmış çok sayıda tesis var Ayvalık’ta. Büyük otellerden butik otellere, apart otellerden Ayvalık pansiyonlarına kadar pek çok tesis bulabilirsiniz. Ayvalık pansiyonları her zevkten tatilciye hitap eden tesisler. Biraz otantik, biraz tarihi, biraz modern; her zevkten pansiyon var Ayvalık’ta.

İsterseniz deniz kenarında, isterseniz biraz daha gerilerde, isterseniz doğanın içinde konumlanmış tesisler mevcut. Kimi Ayvalık pansiyonunun kendine ait yüzme havuzu da mevcut. Hem ailenizle huzurlu bir tatil hem sevgilinizle romantik bir kaçamak hem de arkadaş grubunuzla eğlenceli bir hafta sonu için Ayvalık pansiyonlarını tercih edebilirsiniz. Genellikle oda kahvaltı hizmet veren Ayvalık pansiyonlarında, günün her saati enfes zeytinyağlı Ege yemeklerini ve pek çok farklı lezzeti bulabilirsiniz. Ayvalık pansiyonlarının fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Özellikle uzun bir tatil planlayanların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği tesisler. Yaz sezonunda dönemsel fiyat farklılıkları olsa da öyle çok uçuk rakamlar elbette yok. Gruplara uygun fiyat seçenekleri ve taksit imkânları ile her kesimden tatilcinin rahatlıkla konakladığı Ayvalık pansiyonlarının çoğu tüm yıl hizmete açık Sitemizi ziyaret ederek size uygun Ayvalık pansiyonları, Ayvalık pansiyon fiyatları, rezervasyon olanakları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz