×

Burhaniye-Ören Pansiyonları

Zeytinleri ve altın sarısı zeytinyağı ile ünlü Burhaniye, Balıkesir’in Ege Denizi kıyısında bulunan şirin bir tatil kasabasıdır. Son yıllarda giderek artan bir turizm potansiyeline sahip ilçe, yazlıkçıların ve turistlerin uğrak beldelerinden biri

Kuzey Ege’de yer alan Burhaniye Edremit Körfezi’nde bulunuyor. Bölgenin tertemiz havası ve yemyeşil doğasından da nasibini almış. Burhaniye’nin merkezi ise güler yüzlü esnafı, kahvelerde oturup sohbet eden halkı ile tam bir köy havasında. Burhaniye’ye bağlı Ören beldesi de aynı samimi ve sıcak atmosferde, Burhaniye’nin son yıllarda giderek yükselen bir turizm beldesi.

Burhaniye ve Ören’de yapacağınız bir tatille yılın tüm yorgunluğunu atabilir ve huzur dolu saatler geçirebilirsiniz. İsterseniz tüm gün plajda güneşin ve masmavi denizin tadını çıkarın, isterseniz gün içinde merkezde ve civar beldelerde kültür ve tarih turu planlayın, dolu dolu vakit geçirebileceğiniz bir yer Burhaniye-Ören. İsterseniz de kahvenin birinde bir gölge bulun, hem kahvenizi yudumlayın hem de belde halkının hikâyelerini dinleyin.

Burhaniye’de son yıllarda sayıları artan çok sayıda konaklama tesisi var. Ağırlıklı olarak ise butik oteller ve Burhaniye-Ören pansiyonları mevcut. Burhaniye pansiyonları genellikle denizin biraz daha gerisinde ve denize yürüme mesafesinde konumlanmışlar. Çoğu aile işletmesi. Bu sebepledir ki temizlik, konfor ve güler yüz hâkim Burhaniye pansiyonlarında. Burhaniye-Ören pansiyonlarının fiyatları da oldukça ekonomik. Her kesimden tatilcinin bütçesine hitap ediyor. Hem ailenizle hem de arkadaş grubunuz ya da sevgilinizle güzel ve ekonomik bir tatil geçirebilirsiniz Burhaniye’de. Sitemizi inceleyerek size en uygun Burhaniye-Ören pansiyonunu, Burhaniye-Ören pansiyon fiyatlarını ve uygun fiyat seçeneklerini görebilirsiniz. Eğer yaz aylarında Burhaniye pansiyonlarında konaklayacaksanız erkenden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Şimdiden iyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler