Pansiyon Rehberi
X
X

Balıkesir Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
73cefcb020ace75fbc9901b05077fc476ee3362f.jpg

Hem Marmara Bölgesi’nde hem de Ege Bölgesi’nde toprakları olan ve pek çok ünlü tatil beldesini sınırlarında barındıran Balıkesir, ülkemizin önemli şehirlerinden biridir.

Özellikle kıyı kesimlerinde Ege Bölgesi iklim özellikleri görülen Balıkesir, turizm potansiyeli yüksek olan ve giderek de yükselen bir turizm kenti. Ayvalık, Sarımsaklı, Altınoluk, Burhaniye, Assos, Cunda gibi pek çok tatil bölgesi Balıkesir sınırlarında yer alır. Dolayısıyla Balıkesir hem deniz hem tarih hem de kültür turizmi ile ön planda olan ve yılın her dönemi pek çok yerli ve yabancı tatilcinin tercih ettiği bir turizm şehridir.

Balıkesir, İstanbul ve Bursa gibi kalabalık ve büyük şehirlere nazaran daha sakin ve tenha; halkı daha samimi ve sıcak bir kasaba özelliği gösteren kenttir. Kentte nüfus yoğunluğu yaz aylarında kıyı kesimlerinde fazlalaşır. Ancak buna rağmen Balıkesir, sakin ve dingin bir tatil yapacağınız kentler arasındadır. Balıkesir’de il merkezinde, kıyı kesimlerde ya da civar ilçelerde olmak üzere çok sayıda konaklama tesisi bulunuyor. Beş yıldızlı otellerden tutun da butik otellere ve pansiyonlara kadar her türlü konaklama tesisi mevcut. Bu tesislerin çoğu yılın her dönemi hizmete açık. İster deniz ve tatil turizmi ister kültür turizmi isterseniz de iş seyahatleriniz için size ve zevkinize uygun tesisler bulabilirsiniz. Daha ekonomik ve rahat, otele bağımlı olmadan bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi ise Balıkesir pansiyonlarından yana. Balıkesir pansiyonları da hemen hemen her ilçede var. Üstelik her türlü tatiliniz için de uygun seçeneklere sahipler.

Balıkesir pansiyonları genellikle oda kahvaltı hizmet veren aile işletmeleri. Bu özellikleri ile de size ev konforunda ve dost ortamında samimi bir tatil sunuyorlar. Balıkesir pansiyonlarında konaklamayı tercih ettiğinizde ister pansiyonda isterseniz de dışarıda yemeyi tercih edin, Ege’nin enfes zeytinyağlı yemeklerini ve mezelerini tatmayı ihmal etmeyin. Balıkesir pansiyonlarının fiyatları ise oldukça uygun. Özellikle uzun bir tatil planlayanların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği tesisler. Yaz kış her dönem hizmet veren bazı pansiyonlarda dönemsel fiyat farklılıkları olsa da genel olarak fiyatlar her zaman ekonomik. Sitemizi ziyaret ederek Balıkesir pansiyonları, Balıkesir Pansiyon fiyatları, uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz