×
Çıralı, Antalya

Aile tarafından işletilen tatlı bir pansiyon olan Barış Pansiyon, çevresindeki muhteşem bahçede bulunan ağaçların gölgesinde gizlenmektedir. Pansiyon denize sadece 50 metre mesafede bulunduğundan günün herhangi bir saatinde yüzme lüksüne sahip olacaksınız.
Barış Pansiyon'daki odalar temel ihtiyaçları karşılayacak şekilde düzenlenmiştir ve küvetli birer özel banyları vardır. Klima ve ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Bazı odalar balkonludur.
Sabah kahvaltısında ev yapımı taze marmelatlar ve meyveler yiyeceksiniz. Akşamları her türlü ızgara ve geleneksel Türk yemeği servis edilir.
Büyük ve yeşil bahçe, bir kitap veya dergi okuyarak dinlenmek için mükemmel bir yerdir. Burası çocukların oyun oynayıp ve eğlenceli saatler geçirebileceği güvenli bir yerdir.
Pansiyonun huzurlu atmosferinin tadını çıkarıp bu harika yerde gerçek anlamda dinlendiğinizin farkına varın.

English:
The sweet family run Baris Pension is hidden under the trees of the wonderful garden surrounding it. Located only 50 metres to the sea, you can enjoy a swim at any hour of the day.
The rooms of Baris Pension are basic and have a private bathroom with bath. Air-conditioning is available, as well as free Wi-Fi. Some rooms have a balcony.
Enjoy the home-made fresh marmalades and fruits for your breakfast in the morning. For dinner, you can taste all kinds of grills and traditional Turkish meals.
The large green garden is a perfect place to relax and read a book or magazine. For children, this is a safe place where they can play games and have hours of fun.
Enjoy the peaceful atmosphere of this pension and find some real rest at this beautiful location.
 

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Nisan / 1 Kasım
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Nisan / 1 Kasım
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler