×

Biga Pansiyonları

Yerleşim tarihi antik çağlara kadar uzanan ve Çanakkale’nin üzerinde kurulduğu yarımadanın adıyla anılan ilçesi Biga, yeşille mavinin iç içe geçtiği bir tatil beldesi.

Biga, turizm potansiyeli son yıllarda artan bir belde. Çanakkale’nin en büyük ilçesi olan Biga’da sanayi ve tarımın yanı sıra turizm de önemli bir geçim kaynağı olma yolunda. Biga, antik çağlardan günümüze kadar ulaşmayı başarmış kalıntıların yanı sıra henüz el değmemiş yemyeşil doğası ile de görülmeye değer. Biga genellikle yerli turistlerin ve yazlıkçıların geldiği bir belde. Bu sebeple öyle çok fazla ve büyük konaklama tesisleri yok.

Biga tesisleri genellikle butik otel, apart otel ve pansiyon olarak hizmet veriyor. Biga pansiyonları ise genellikle ilçenin merkezinde konumlanmışlar. Denize, tarihi yerlere ve merkezdeki pek çok noktaya oldukça yakınlar. Biga pansiyonlarının işletmecileri ise beldede yaşayan yerli halk. Bu sebeple oldukça samimi ve sıcak sohbetlerin yaşandığı, karşılıklı hikâyelerin ve anıların paylaşıldığı dost ortamında bir tatil bekliyor sizi. Biga pansiyonlarında konaklamadan önce rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Çünkü özellikle yaz aylarında oldukça yoğun oluyor tesisler. Bazı Biga pansiyonları ise yılın her dönemi hizmete açıklar. Biga pansiyonlarının fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Ailenizle, sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla gönül rahatlığı ile tatil yapabileceğiniz Biga pansiyonları, bütçenizi de sevindiriyor. Sitemizi inceleyerek Biga pansiyonları, Biga pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler