Pansiyon Rehberi
X
X

Biga Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
1567773734707512.jpg

Yerleşim tarihi antik çağlara kadar uzanan ve Çanakkale’nin üzerinde kurulduğu yarımadanın adıyla anılan ilçesi Biga, yeşille mavinin iç içe geçtiği bir tatil beldesi.

Biga, turizm potansiyeli son yıllarda artan bir belde. Çanakkale’nin en büyük ilçesi olan Biga’da sanayi ve tarımın yanı sıra turizm de önemli bir geçim kaynağı olma yolunda. Biga, antik çağlardan günümüze kadar ulaşmayı başarmış kalıntıların yanı sıra henüz el değmemiş yemyeşil doğası ile de görülmeye değer. Biga genellikle yerli turistlerin ve yazlıkçıların geldiği bir belde. Bu sebeple öyle çok fazla ve büyük konaklama tesisleri yok.

Biga tesisleri genellikle butik otel, apart otel ve pansiyon olarak hizmet veriyor. Biga pansiyonları ise genellikle ilçenin merkezinde konumlanmışlar. Denize, tarihi yerlere ve merkezdeki pek çok noktaya oldukça yakınlar. Biga pansiyonlarının işletmecileri ise beldede yaşayan yerli halk. Bu sebeple oldukça samimi ve sıcak sohbetlerin yaşandığı, karşılıklı hikâyelerin ve anıların paylaşıldığı dost ortamında bir tatil bekliyor sizi. Biga pansiyonlarında konaklamadan önce rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Çünkü özellikle yaz aylarında oldukça yoğun oluyor tesisler. Bazı Biga pansiyonları ise yılın her dönemi hizmete açıklar. Biga pansiyonlarının fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Ailenizle, sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla gönül rahatlığı ile tatil yapabileceğiniz Biga pansiyonları, bütçenizi de sevindiriyor. Sitemizi inceleyerek Biga pansiyonları, Biga pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz