Pansiyon Rehberi
X
X

Çeşme Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
fa56da1a2f156ed25101469dc0ca211fc2cd3000.jpg

İzmir’in batısında yer alan ve ülkemizin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Çeşme, adını aldığı yarımada üzerine konumlanmış bir tatil beldesi. Çeşme, İzmir merkeze yaklaşık olarak bir saatlik mesafede ve ulaşım oldukça kolay.

Yerleşim olarak oldukça eskilere uzanan tarihi ile Çeşme’nin MÖ 7. yüzyıllardan bu yana var olduğu söyleniyor. 1400’lü yıllarda beylikle dönemiyle de Türklerin eline geçmiş. Zamanında Rumların yaşadığı evleri ise bugün hala görmeniz mümkün. Çeşme, İzmir’in özellikle son on yıldır parlayan turizm yıldızı. Giderek de artan ünüyle artık sadece ülkemizden değil, yurt dışından da çok sayıda turisti ağırlıyor. Çeşme konumu olarak da pek çok bölgeye ve tarihi yere oldukça yakın. Uzun süren güneşli gün sayısı ile bahar aylarında başlayan tatil sezonu neredeyse ekim ayının sonlarına kadar devam ediyor. Sahili, masmavi denizi, güneşi, altın sarısı kumları, gece hayatı, restoranları, barları, doğal ve tarihi güzellikleri ile Çeşme bir tatilden aradığınız her şeyi sunuyor size. Çeşme’de konaklama tesisleri de oldukça çeşitli. İsterseniz büyük bir tatil otelinde isterseniz daha sakin bir butik otelde ya da Çeşme pansiyonunda konaklayabilirsiniz. Eğer uzun süreli ve ekonomik bir tatilden yanaysanız Çeşme pansiyonlarını tercih etmelisiniz. Çeşme pansiyonları deniz kenarında ya da biraz daha gerilerde konumlanmışlar. Ancak merkezi her noktaya yakın durumdalar. Çeşme pansiyonlarının kalite ve konfor olarak büyük otellerden kalır yanı yok gibi. İhtiyacınız olan her türlü olanağı sunuyorlar. Genellikle oda kahvaltı hizmet veren tesisler. Çeşme pansiyonlarının fiyatları ise civardaki pek çok tesise göre oldukça uygun. Yaz sezonunda dönemsel farklılıklar olsa da genel olarak cazip seçenekler sunuyorlar. Siz de zevkinize ve bütçenize en uygun Çeşme pansiyonuna karar vermek için sitemize göz atarak Çeşme pansiyonları, Çeşme pansiyon fiyatları, uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz