Pansiyon Rehberi
X
X

Çıralı Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
1570003876206565.jpg

Çıralı Pansiyonları: Antalya’da Olimpos Milli Parkı’nın içinde yer alan ve yaklaşık 3 kilometre uzunluğunda bir plaja sahip olan Çıralı, aynı zamanda caretta caretta kaplumbağalarının da üreme alanı.

Olimpos ilçesinin yanı başında yer alan bu güzel ve yemyeşil bir tatil beldesi Çıralı aynı zamanda Antalya Kemer’e de oldukça yakın bir konumda. Bu sebeple de pek çok tatilci tarafından tercih ediliyor. Çıralı, tarihte efsanelere konu olmuş bir kent.

Bugün de Yanartaş olarak bilinen Çıralı’daki yer pek çok efsaneyi barındırıyor. Yanartaş’ta gerçekten bin yıllardır sönmeyen taşlar var. Athena için dikildiği söylenen sunağın bulunduğu yerdeki taşların alevi ne olursa olsun sönmemiş. Bu özelliğinden dolayı Çıralı Yanartaş pek çok yerli ve yabancı turistin de uğrak yeri olmuş. Çıralı’da doğal güzelliklerin ve her yıl yumurtlama törenine ev sahipliği yaptığı caretta carettaların yanı sıra Olimpos Antik Kenti ve Milli Parkı da görülmeye değer. Milli park pek çok farklı bitki türünün yanı sıra hayvan türlerini de barındırıyor. Çıralı’da mandalina kokuları arasında, doğanın kucağında farklı ve unutulmaz bir tatil sizi bekliyor.

Gerçekten artık büyük şehrin karmaşasından sıkıldıysanız ve yenilenebileceğiniz bir tatil arayışı içindeyseniz Çıralı tam da aradığınız yer. Çıralı’da lüks olmayan ama oldukça konforlu ve kaliteli konaklama tesisleri var. Çıralı otelleri genellikle butik ve pansiyon şeklinde hizmet veriyor.

Çıralı pansiyonlarının hepsi birbirinden şirin ve konforlu. Hele de doğaseverlerin vazgeçilmezi olan Çıralı pansiyonları size yeşilin kucağında bir tatil sunarken mavinin de her tonuna göz kırpıyor. Çoğu Çıralı pansiyonu bungalov tarzında ya da ahşaptan yapılmış. Yani doğayla dost. Çıralı pansiyonlarında konakladığınızda pek çok yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İsterseniz elinizde fotoğraf makineniz yürüyüş yaparak isterseniz de kaldığınız Çıralı pansiyonundan konakladığınız bisikletinizle her yere ulaşabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz öncesinde güzel bir doğa keşif gezisi planlamanız. Emin olun farklı bitki ve hayvan türlerini görmek sizi de şaşırtacak. Sonrasında isterseniz hemen yanı başındaki Olimpos’a ya da Adrasan’a hatta Kemer’e bile ulaşabilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Çıralı pansiyonları denize sıfır değiller, ancak denize ulaşmak oldukça kolay. Kısa ve keyifli bir yürüyüşle mavinin her tonu önünüzde. Tazeleneceğiniz ve unutamayacağınız bir tatil için Çıralı pansiyonları doğanın kucağında sizi bekliyor. Çıralı pansiyonlarının fiyatları da oldukça uygun. Herkesin bütçesine hitap ediyor. Rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın, bir de fotoğraf makinenizi.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz