Pansiyon Rehberi
X
X

Dalyan Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
87b4a6f164d25bd75346a11074123630ab7351b0.jpg

Nehir kenarındaki binlerce yıllık kaya mezarlarıyla, tarihiyle, doğasıyla ve deniziyle Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan; ülkemizin huzur dolu ve görülmeye değer nadide turizm beldelerinden biri.

İztuzu Plajı ile dünyaca ünlü bir belde olan Dalyan, aynı zamanda caretta carettaların yumurtalarını bıraktığı plajlarımızdan biri. Dalyan’ın simgelerinden diğerleri de Köyceğiz Gölü ve Kaunos Antik Kenti. Beldenin binlerce yıllık tarihinin izlerini bugün bile bize sunan antik kent, her yıl binlerce insanın ziyaret ettiği bir yer. Özellikle 90’lı yıllardan sonra ünü artan tatil beldelerinden olan Dalyan, bugün tüm dünyadan turistlerin ziyaret ettiği bir belde halini almış. Ana yoldan biraz daha içeride konumlanmış Dalyan, bu ününe rağmen oldukça sakin ve huzur veren bir belde. Doğa ve tarih oldukça cömert davranmış ilçeye. Nehir, göl, deniz, yemyeşil ağaçlar, tarihi kalıntılar… Bir tatilden aradığınız her şey var Dalyan’da. Doğanın kucağında tarih dolu, huzur veren bir tatil. Dünyanın doğallığını koruyan plajlarından olan İztuzu’nda denizin ve güneşin keyfine varmak ise paha biçilemez. Dalyan’da konaklama tesisleri ise doğayla iç içe yeşilin her tonunu sunan bir atmosferde konumlanmışlar. Öyle çok büyük oteller yok. Genellikle butik otel ve pansiyon tarzında hizmet veren tesisler. Dalyan pansiyonlarını tercih edecekseniz tesislerin bazılarına karayoluyla bazılarına ise tekneyle nehir üzerinden ulaşıyorsunuz. Tesis yetkilileri sizi bulunduğunuz noktadan alıyorlar. Daha pansiyonunuzun görüntüsü bile sizi etkilemeye yetiyor. Yeşilin her tonu ve doğanın her mucizesi karşılıyor sizi. Dalyan pansiyonlarının işletmecileri ise orada yaşayan halk. Bu sebepledir ki kaliteden ve konfordan ödün vermeyen tesisler, bir de yanında güler yüz ve samimiyet sunuyorlar size. Dalyan pansiyonları genellikle uzun süreli konaklamaklar için tercih ediliyor. Bazıları sezonluk hizmet verirken bazıları da yılın her dönemi hizmete açıklar. Genellikle oda kahvaltı çalışıyorlar. Dalyan pansiyonlarında sabah çeşit çeşit kahvaltılığın süslediği masanızda güne huzurla başlarken sadece suyun ve doğanın sesini duyacaksınız. Dalyan pansiyonlarının fiyatları ise oldukça uygun. Dönemsel farklılıklar pek yok. Her tatilcinin bütçesine hitap edecek şekilde düzenlenmiş. Sitemizi inceleyerek Dalyan pansiyonları, Dalyan pansiyon fiyatları, uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz