×
Daphne House
Olympos mevkii Kemer / Antalya Harita
Olympos mevkii Kemer / Antalya

Evimiz Olimpos'un kilise yakasında ormanın derinliğinde... Etrafı kocaman çam ağaçları ile çevrili... Denize 3km. mesafede...
Maximum 15 kişilik konaklama kapasitesine sahip toplam 7 odamız mevcut. Köpeğimiz Meis ve kedilerimizin sahip olduğu 3000 m2'lik, çeşitli meyve ağaçları ve çiçeklerle donattığımız bahçemiz hepimizi rahatlatabilecek ortak bir kullanım alanı...
Mevcut olan 1000'e yakın müzik cd'miz ve konukların evlerinden getirdiği kitaplar ile büyüyen kütüphanemizin yanı sıra olimpik yüzme havuzumuz, teras barımız, Daphe Alışveriş Merkezimiz, saunamız, kaplıcamız veya televizyonumuz yoktur... :)
Ayrıca; iyi bir bina izolasyonu yardımıyla odalarımızdaki klima ihtiyacını ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Her ihtimale karşı odalarımızda tavan vantilatörü bulunmaktadır.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Editör'den Öneriler
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Favorilere Ekle
Favoriler