Pansiyon Rehberi
X
X

Datça Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
18d8cc36f4a01b0c5e2e8f1fc1dd81dc11552674.jpg

Adını aldığı yarımadanın üzerinde konumlanan Datça; tertemiz ve nem oranı az havası, yemyeşil doğası ve masmavi berrak denizi ile Güney Ege’nin en gözde tatil merkezlerinden biri.

Muğla’ya bağlı bir ilçe olan Datça, son yıllarda kalabalıktan uzaklaşmak isteyen tatilcilerin sıkça tercih ettiği tatil mekanlarından. Birbirinden güzel koyları, çeşit çeşit ağaçların bulunduğu doğası ve tarihi ile görülmeye değer güzellikte bir yer. Datça, yerleşim tarihi olarak oldukça eskilere uzanıyor. MÖ 2 binli yıllara kadar uzanan geçmişiyle Datça’nın ilk halkı Karyalılar. Sonrasında pek çok köklü medeniyete ve kültüre ev sahipliği yapan Datça’da buğun hala tarihin izlerini görmek mümkün. Datça, Bodrum ve Marmaris gibi tatil beldelerine de oldukça yakın. Ancak onların aksine o kadar sakin ve dingin ki size bütün stresinizi unutturacak. Sakin plajları, henüz bozulmamış doğası ile Datça, beş yıldızlı otellerde vakit geçirmeyi sevenlerin bile tatil anlayışını değiştirebilecek kadar güzel. Datça’da gün boyu plajda güneşlenip denize girmek bile bambaşka bir huzur. İsterseniz tarih ve doğada isterseniz de tekneyle denizde keşif gezilerine de çıkabilirsiniz. Datça’da konaklama tesisleri ise oldukça çeşitli. Büyük otellerden butik otellere ve pansiyonlara kadar pek çok farklı seçeneğiniz var. Ancak bizim önerimiz doğanın ve denizin daha da içinde vakit geçirmek için Datça pansiyonları. Datça pansiyonları deniz kenarında ya da denizin hemen gerisinde doğanın içinde konumlanmışlar. Hemen hepsinin muhteşem deniz veya doğa manzarası var. Kalite ve konfor konusunda ise büyük otellerle yarışacak kadar iddialılar. Datça pansiyonlarının işletmecileri genellikle beldenin yerli halkı. Bu sebepledir ki tatilde kalıcı dostluklar da edinme fırsatınız var. Tertemiz havasına uyandığınız Datça’da pansiyonunuzda mis gibi kahvaltı yaparken işletmeci, yanınıza sıcacık sohbetiyle geliveriyor. Zaman zaman dostunuz zaman zaman da rehberiniz olan biri. Datça pansiyonlarının fiyatları da civardaki pek çok tesise göre oldukça uygun. Uzun süreli konaklamalarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sitemizi inceleyerek Datça pansiyonları, Datça pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz