Pansiyon Rehberi
X
X

Demre Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
1567601199448965.jpg

Tarihin, doğanın ve mavinin kucaklaştığı yer: Demre. Antalya’ya bağlı Demre son yıllarda giderek artan turizm potansiyeli ve tarih sahnesinde tanıklık ettiği önemli olayları ile önemli turizm beldelerimizden biri.

Likya uygarlığının en önemli kentlerinden biri olan Demre, tarihteki adıyla Myra olarak biliniyor. Bunun yanı sıra St. Nicholas, bilinen adıyla Noel Baba’nın Patara’da doğmuş ve mezarı Demre’de yapılmış. Aynı zamanda burada bir de Noel Baba adına kilise yaptırılmış. Noel Baba’nın zamanında İtalya’ya kaçırılan kemiklerinden kalan bazı parçalar bugün hala Antalya Müzesi’nde sergilenmektedir. Demre yemyeşil doğası, portakal kokulu sokakları ve muhteşem plajları ile doğasever tatilcilerin gözdesi konumunda. Demre’de doğanın ve yeşilin kucağında konumlanmış konaklama tesisleri bulunuyor. Demre giderek artan bir turizm potansiyeline sahip olduğundan konaklama tesisleri şu an da biraz az sayıda olsa da sayıları giderek artıyor. Demre tesisleri genellikle butik otel ve pansiyon olarak hizmet veriyorlar. Özellikle Demre pansiyonları yemyeşil bahçeleri ve rengârenk çiçekleri ile konuklarının göz zevkine de önem verdiklerini gösteriyorlar. Demre pansiyonlarının işletmecileri genellikle beldede yaşayan halk. Bu sebepledir ki sizi evlerindeki misafirleri gibi ağırlıyorlar. Demre pansiyonları yapı olarak da küçük, şirin ve otantik havaya sahip yapılar. Demre pansiyonları çift olarak ya da arkadaş olarak kalabileceğiniz gibi ailecek de rahatlıkla tatil yapabileceğiniz işletmeler. Gerek konumları gerekse de çevre düzenlemeleri ile buna uygunlar. Demre pansiyonlarının fiyatları da herkesin bütçesine uygun planlanmış. Hangi dönemde giderseniz gidin mutlaka bütçenize uygun bir pansiyon var. Aklınızdaki kusursuz Demre tatiliniz için sitemizi inceleyerek Demre pansiyonları, Demre pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz