Pansiyon Rehberi
X
X

Dikili Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
1567766305118512.jpg

Dikili Körfezi üzerinde konumlanmış ve İzmir merkeze yaklaşık iki saatlik mesafede yer alan Dikili; mavinin her tonunun hâkim olduğu denizi, yemyeşil doğası, şifalı suları ve tarihi özellikleri ile görülmeye değer bir tatil beldesi.

Dikili; İzmir’in çoğu tatil beldesinin aksine daha sakin, denizin hemen kenarında konumlanmış, sıcakkanlı insanları ile küçük ve şirin bir tatil kasabası. Henüz pek keşfedilmemiş, daha çok yerli turistler ve yazlıkçılar tarafından bilinen bir belde. Doğası ve denizi bozulmamış, sakin, huzur vaat eden bir tatil beldesi. Dikili denizi ve doğası dışında, şifalı termal kaynakları ile de ön planda olan bir tatil beldesi. Bu sebeple sadece bahar ve yaz aylarında değil, yılın her dönemi turistlerin geldiği bir belde.

Dikili’de tatilcilerin konaklaması için tesisler yeterli sayıda. İsterseniz bir tatil otelinde ya da butik otelde, isterseniz termal bir tesiste ya da apart otel ve pansiyon tarzı işletmelerde konaklayabilirsiniz. Eğer uzun süreli ve tesiste az vakit geçirmek istediğiniz bir tatil planlıyorsanız bizim önerimiz Dikili pansiyonlarından yana. Dikili pansiyonları gerek ilçe merkezinde gerekse de denizin kenarında konumlanmış, samimi ve sıcak işletmeler. İşletmecileri yöre halkı. Tüm personeli ve işletmeciler oldukça yardımsever ve güler yüzlü. Sizi kendi evinizdeymiş gibi rahat ettirme derdindeler. dikili pansiyonları genellikle oda kahvaltı çalışıyorlar. Sabah kahvaltılarında Ege’nin lezzetli zeytinlerini ve zeytinyağını tatma fırsatınız da var. Dikili pansiyon fiyatları ise oldukça uygun. Pek çok tatil beldesiyle kıyaslandığında bütçeyle dost. Sitemizi inceleyerek Dikili pansiyonları, Dikili pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz