×
Diva Pansiyon - Şirince
Şirince Köyü, Selçuk - Izmir Telefonu Göster +90 (232) 898 32 74 Harita Web
Şirince Pansiyonları
Şirince Köyü, Selçuk - Izmir

Şirince Köyünde bulunan virane köhne bir evi, kısa süre içerisinde hayranlık uyandıran bir yapıya dönüştüren ev sahipleri, rumlardan kalma bu eski evi alıp sahip çıkarken içine sevgilerini ve emeklerini katıp sıcak bir mutluluk yuvasına dönüştürmüşler. Bu sayede bir hayallerini gerçekleştirmişler.

Güzel bir mekan, sıcak ve samimi geçen zamanlar, ev yapımı marmelatları, şaraplar, yamaçlarında kurulu evler, zeytin bahçeleri ve Şirince, Diva Pansiyon’da herşey bir bütün.

Diva Pansiyon ne hotel, ne de motel, Diva bir hanımefendi ile beyefendinin sıpsıcacık, güleryüzlerini ve sevgilerini sunduğu dostlar evi.

Diva, huzur ve mutluluk veren mimari yapısı ve dekorasyonun yanında, özenli, titiz, büyük özveri ve de gayretli çalışmanın ürünü. Herşey en ince detayıyla düşünülerek yapılmış. Misafirlere sundukları her türlü eşya temiz ve pırıl pırıl.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
0 / 0
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 0 / 0
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler