Pansiyon Rehberi
X
X

Erdek Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi

Hem Marmara’nın hem de Ege’nin en kalabalık tatil beldelerinden biri olan Erdek, Balıkesir’e bağlı ve Kapıdağ Yarımadası’nda Erdek Körfezi’nde yer alır.

Daha çok Marmara bölgesinin iklim özelliklerine sahip olan Erdek’te ılıman bir iklim görülür ve yaz aylarında sık tercih edilen bir tatil beldesidir. Erdek masmavi denizinin ve güzel plajlarının yanı sıra yemyeşil ormanları, tarihi eserleri, antik kentleri ve yardımsever esnafı ile de ön planda olan bir turizm kentidir. Uzun tatiller için gelen turistlerin yanı sıra hafta sonu kaçamakları için de tercih edilen Erdek, genellikle yerli turistlerin ziyaret ettiği bir beldedir. İstanbul ve Bursa’ya da yakın konumda bulunan belde, ilkbahardan itibaren ziyaretçilerin gelmeye başladığı tatil beldelerindendir. Erdek’te konaklama tesisleri ise oldukça fazla ve farklı kategorilerdedir. Tatil köyü olarak hizmet veren otellerin yanı sıra butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar da oldukça çoktur. Ancak genellikle tatilcilerin tercihi Erdek pansiyonlarından yanadır. Erdek pansiyonları hem fiyat seçenekleri hem de konforlu hizmetleri ile çok tercih edilir. Erdek pansiyonları konum olarak ise denizin biraz gerisinde daha iç kesimlerde yer alır. Ama her biri denize yürüme mesafesindedir. Genellikle beldede yaşayan ailelerin işlettiği Erdek pansiyonları, güler yüzlü ve konforlu hizmetleri ile de tercih edilirler. Genellikle oda kahvaltı hizmet veren Erdek pansiyonlarının fiyatları da oldukça uygundur. Her kesimden tatilcinin ve kalabalık grupların uzun tatil planları için de oldukça ekonomik seçenekler sunar. Sitemizi ziyaret ederek Erdek pansiyonları, Erdek pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz