×
Eski Datça Evleri / Datça
Datça Mah. Hurma Sok. No.23 Eski Datça / Muğla Harita
Datça Pansiyonları
Datça Mah. Hurma Sok. No.23 Eski Datça / Muğla

Datça merkeze 2,5 km. uzaklıkta olan Eski Datça Evleri’nin 4 adet stüdyo 7 adet süit odası, tipik Datça mimarisinin modernize edilmiş bir yorumu. Sedir ağacının kullanıldığı odalarda kuş cıvıltıları ile uyanmak, güne mis gibi bir hava, trafik ve stresten uzak başlayarak tatil yapmak isteyeler için bire bir. Tek olumsuzluk burası alışkanlık yaratıyor. İklimi ve bitki örtüsü ile hala bakirliğini koruyabilmiş nadir yerlerden biri olan Eski Datça misafirlerine taş yolları, taş binaları ile özlenen köy ortamını sunuyor.

HIP’s TIPs
Eski Datça Evleri’nde, patlıcan musakkanın yer aldığı bir mönü hazırlanabilirken, tamamen konuklarının tercihlerine göre, balık veya et ağırlıklı barbekü geceleri de düzenlenebiliyor. Zeytinyağlılar, pilav ve sebze yemeklerini bizzat evin annesi hazırlarken, Erol Bey de barbekü, et yemekleri, ev yapımı çorbalarla aşçılık maharetini konuklarının beğenisine sunuyor.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler