×

Finike Pansiyonları

Antalya merkeze yaklaşık iki saatlik mesafede yer alan ve mis gibi narenciye kokulu bahçe ve sokakları ile içinizi ferahlatan Finike, bölgenin en önemli tatil beldelerinden biri.

Finike mavi bayraklı tertemiz koyları, yemyeşil bahçeleri, denize açılan dar sokakları, güler yüzlü esnafı ve halkı ile gerçekten görülmeye değer bir tatil cenneti. Yerleşim olarak çok eskilere tarihlenen Finike, tarihi güzellikleri ile tarih meraklılarının da ilgisini çeken bir beldemiz.

Antalya Finike, uzun süren tatil mevsimi ile pek çok turistin ziyaret ettiği bir yer olmanın yanı sıra denizin bize sunduğu zenginliklerin ve güzelliklerin de ön plana çıktığı bir yer. Dalış meraklıları, su altı fotoğrafçıları ya da su sporları tutkunlarının da tercih ettiği bir merkez.

Antalya Finike’de bu kadar ziyaretçiyi ağırlamak için çok sayıda ve kaliteli konaklama tesisleri de bulunuyor. Öyle çok büyük oteller pek yok. Genellikle 3 ya da 4 yıldızlı oteller, butik oteller ve pansiyonlar yoğunlukta. Finike pansiyonları ise otellerde vakit geçirmektense sürekli doğanın, denizin kucağında olmak isteyen yürüyüş yapıp fotoğraf çekmeye bayılan ve yeni yerler keşfetmeyi seven tatilcilerin tercihi. Finike pansiyonları deniz kenarında, merkezde ya da biraz daha gerilerde konumlanmış tesisler. Diğer konaklama tesislerine göre aile ortamında samimi bir tatil sunan, yemyeşil bahçeleri ve rengârenk çiçekleri ile şirin bir görünüme sahip Finike pansiyonları. İşletmecileri de genellikle beldede yaşayan aileler.

Finike pansiyonlarının fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Hangi dönemde giderseniz gidin hep bütçenize uygun seçenekler sunuyorlar. Bu yılki Antalya tatilinizi Finike’de yapmak isterseniz sitemizde yer alan Finike pansiyonlarını inceleyebilir, Finike pansiyonlarının fiyatlarını ve uygun seçeneklerini öğrenerek size en uygun konaklama için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler







{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler