Pansiyon Rehberi
X
X

Gökçeada Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
11dfb96d1b768c86bb7a17f82bae4069d408a720.jpg

Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada, Çanakkale’ye bağlı bir turizm beldesi. Kekik kokan sokakları ve tepeleri, asırlık ağaçları, mis gibi kokan zeytin ağaçları ve masmavi denizi ile görülmeye değer bir yer.

Kalabalık tatil beldelerine inat huzurun ve sessizliğin sesini dinleyebileceğiniz bambaşka bir ada ülkesi Gökçeada. Son yıllarda artan turizm potansiyeline rağmen, sezonun en kalabalık olduğu zamanlarda bile oldukça sakin ve tam kafanızı dinleyebileceğiniz bir belde. Ege Denizi’nin kuzeyinde ve Saros Körfezi’nin girişinde yer alan adada Türkiye’nin en batı ucu olan İncirburnu yer alıyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra adanın tarihi dokusu da gelenleri etkiliyor. Adada neredeyse çoğu sokakta Rumların terk ettiği tarihi binalara rastlayabilirsiniz. Doğal güzellikleri ile de ön planda olan Gökçeada’da bir de küçük bir tuz gölü var. Adaya yolunuz düşerse ziyaret etmeyi unutmayın.

Gökçeada’da konaklama tesislerinin sayısı giderek artıyor. Özellikle butik otel ve pansiyon tarzında hizmet veren işletmeler ön planda. Gökçeada’da uzun süreli ve ekonomik bir tatil yapma planında olan tatilciler Genellikle Gökçeada pansiyonlarını tercih ediyor. Gökçeada pansiyonları hem denizin kenarında hem de biraz daha gerilerde doğanın içinde konumlanmış tesisler. Gökçeada pansiyonları genellikle ada halkının işlettiği ev pansiyonculuğu tarzında aile işletmeleri. Ada kültürünü birebir duyumsayacağınız Gökçeada pansiyonlarında ada halkının ve işletmecilerin samimiyetinin yanında sabahları altın sarısı bir zeytinyağı ve çeşit çeşit ada zeytiniyle güne başladığınızda huzur bulacaksınız.

Gökçeada pansiyonları için öyle ev pansiyonculuğu dediğimize bakmayın, oldukça lüks tesisler. Günümüz modern olanaklarının tümü var Gökçeada pansiyonlarında. Gökçeada pansiyonlarının fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Yaz döneminde bazı farklılıklar olsa da genel itibariyle oldukça uygun seçenekler düzenlemişler. Gökçeada pansiyonlarında ailenizle, sevgilinizle ya da arkadaş grubunuzla gönül rahatlığı ile tatil yapabilirsiniz. Hem sizin hem de bütçenizin rahatlayacağı bir tatil olacağına emin olabilirsiniz. Sitemizden Gökçeada pansiyonları, Gökçeada pansiyon fiyatları, uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz