×
Grand Aygün Otel - Çıralı / Antalya
Çıralı, Antalya Telefonu Göster (0242) 825 7144 Harita
Çıralı, Antalya

Aile tarafından işletilen ekolojik otel Aygün, dağlar ile deniz arasında uzanan geniş bir meyve bahçesinin içinde yer almaktadır. Otel, kendi arazisinde yetişen organik sebzelerle hazırlanan ev yapımı yemekler sunmaktadır.
 
Grand Aygün Hotel'in klimalı odalarının tümünde balkon ve özel bir banyo bulunmaktadır. Bazı odalar bahçeye doğrudan erişim imkanı sunar. Diğer odalar ise panoramik köy ve Akdeniz manzaralıdır.
 
Konuklar ev yapımı reçelleri ve çevre köylerden toplanan balları bulabilecekleri doyurucu bir kahvaltıdan yararlanabilirler. Ana yemeklerin tümünü hazırlayan ev sahibesi Muazzez Anne, Türk mutfağına özgü tariflerin yanı sıra dünya yemeği tariflerini de uygulamaktadır.
 
Çıralı köyü ile 3,5 km uzunluğunda gözlerden uzak plajı, Caretta Caretta Deniz Kaplumbağaları ile ünlüdür. Bölgede dağcılık ve tekne turları gibi aktivitelerde bulunulabilir. Konuklar otel tarafından düzenlenen yoga derslerine de katılabilirler.
 
Popüler geziler arasında, sadece 800 metre mesafedeki Olympos antik kentine yapılan ziyaretler de yer almaktadır. Ateş püsküren Yanartaş (Kimera Dağı) 4 km'den daha yakın mesafededir.
Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Nisan / 1 Kasım
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Nisan / 1 Kasım
Editör'den Öneriler
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Favorilere Ekle
Favoriler