×
Hacı Şakirler Konağı, Mudurnu Bolu
Musalla Mah. Semerciler Sok. No 1 Mudurnu / Bolu Harita
Bolu-Mudurnu Pansiyonları
Musalla Mah. Semerciler Sok. No 1 Mudurnu / Bolu

150 senelik Hacı Şakirler Konağımıza hoş geldiniz. Yeşil ve mavinin buluştuğu güzel Mudurnu kasabasında ekolojik hayata en yakın olabileceğiniz tatili geçirmeye hazır mısınız?

Türkiye'nin her geçen gün bir parçası daha yok olan ve yeri doldurulması imkansız kültürel ve doğal değerlerinden biri olan Hacı Şakirler Konağı siz misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak üzere bekliyor. Altı adet odası olan konağımız geleneksel Türk evi mimari karakterlerini yansıtmaktadır. Konağımız, çevreden toplanan ve evden çıkan eski eşyalarla etnografik bir müze olarak da teşhir edilmeye başlanmıştır. Konağımızda sabah kahvaltısı ve özel doğa turlarımız vardır. Ayrıca, yürüme mesafesinde bulunan Kültür Merkezi/Kütüphane olarak kullanılan büyük Taş Konağımızda seminer ve toplantılar düzenlenebilecek odalarımız bulunmaktadır.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler