×
Harşena Pansiyon
Teyfik Hafız sk. No:49 Amasya Amasya Pansiyonları Telefonu Göster +90(358) 218 39 79 Harita
Amasya Pansiyonları
Teyfik Hafız sk. No:49 Amasya Amasya Pansiyonları

Bugüne kadar bildiğiniz, sevdiğiniz ve hayran kaldığınız "bir" Harşena Otel vardı...Oysa şimdi "iki" tane oldular! Harşena Otel hizmete giren yeni binasıyla artık daha büyük ve eşsiz bir hal aldı. Yeni bina, ilk binayla karşılıklı konumlandırılmış olmakla birlikte, aynı zamanda Amasya'nın en büyük ve görkemli konaklarından da biri olmuş durumda. Aynı zamanda her türlü toplantı ve davetleriniz için kullanabileceğiniz ya da eşsiz yemeklerinden tadabileceğiniz Amasya'nın en güzel restoranlarından birini de içinde barındırıyor. Bu arada eklemeden geçmemeli; ilk binanın yeniden dekore edilmiş güzel bahçesi de sizi bekliyor. Durum böyle olunca; gizemli şehrin tacı yine Harşena oluyor...
Oteliin içine girdiğinizde ise profesyonel ve sıcakkanlı insanlar tarafından karşılanıyor ve layık olduğunuz gibi ağırlanıyorsunuz. Otantik bir biçimde döşenmiş, tertemiz odanız istediğiniz anda hizmetinizde.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
0 / 0
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 0 / 0
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Favorilere Ekle
Favoriler