×
Hindiba Doğa Evi, Mengen Bolu
Mengen Kıyaslar Köyü Kaynarca Mevkii Yedigöller yolu 3. km Mengen / Bolu Harita
Bolu-Mengen Pansiyonları
Mengen Kıyaslar Köyü Kaynarca Mevkii Yedigöller yolu 3. km Mengen / Bolu

Mengen'e 8 km, Zonguldak-Bartın karayoluna 3 km uzaklıkta ve Yedigöller yolu üzerinde olan Hindiba Pansiyon, alternatif ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için ideal. Ormanın içinde, sessiz ve sakin bir atmosfere sahip olan Hindiba Pansiyon, konuklarına eşsiz bir bahçe, doğal ve lezzetli bir menü sunuyor. Ankara'ya 2, İstanbul'a 3 saat uzaklıkta olan bölge kampçılık, yürüyüş, kuş gözlem, bisiklet gibi alternatif etkinlikler için son derece uygun. Yedigöller, Bürnük göleti, Yeniçağ gölü, Kartalkaya gibi görülebilecek yerler Hindiba Pansiyona günübirlik mesafede yer alıyor.

Editör'den:

Ormanın içinde, sessiz ve sakin bir atmosfere sahip olan Hindiba Pansiyon, konuklarına eşsiz bir bahçe, doğal ve lezzetli bir menü sunuyor. İçinden küçük bir derenin geçtiği, yörenin zengin bitki örtüsünü barındıran bahçe, her mevsimde kendine özgü bir peyzaj sunuyor.
Bolu - Mengen’de bulunan Hindiba Pansiyon Yedigöller yolu üzerinde ve milli parka 40 km uzakta, Ankara’ya 2, İstanbul’a 3 saat uzaklıkta bulunmaktadır.
Yaklaşık 3500 metrekarelik bir alana kurulu olan Hindiba Pansiyon, kendine özgü mimarisiyle, taş ve ahşaptan inşa edilmiş 9 taş ev, 3 bungalow ve 1 hizmet binasıyla doğayla uyum içinde sizleri bekliyor. Ana hizmet binasında ortak kullanım alanı olarak şömineli 120 metrekarelik bir salon ve kullanıma hazır bir mutfak bulunuyor.
Hindiba Pansiyon’da sinema salonunda film izleyebilir, masa tenisi, badminton oynayabilir, çeşitli kutu ve masa oyunlarını tercih edebilirsiniz. Çevredeki orman yollarında size temin edilen el haritasıyla doğa yürüyüşü yapabilir, bisikletlerini kullanabilir, harika doğa fotoğrafları çekebilirsiniz.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler