×
Kaçkar Pansiyon
Olgunlar Mah. Yaytalar köyü - Yusufeli / Artvin Telefonu Göster +90(466) 832 2047 Harita
Artvin-Yusufeli Pansiyonları
Olgunlar Mah. Yaytalar köyü - Yusufeli / Artvin

Pansiyonumuz tamamen ahşaptan inşa edilmiş olup devamlı sıcak su ve soğuk havalarda kalorifer sistemi mevcuttur.

Pansiyonumuz Mayıs-Kasım ayları arasında Kaçkar Dağına çıkmak ve Doğu Karadeniz doğasında gezmek isteyenlerin uğrak yeridir.

Pansiyonumuz 30 yataklı olup 15 odadan oluşmaktadır. Odaların her biri çift kişilik olmak üzere 2 yataklıdır. Her odanın banyo ve WC si olup günün her saatinde sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca kalorifer sistemi mevcuttur.
Her iki katta da banyo ve devamlı sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca biri alaturka diğeri alafranga iki tuvaleti vardır. Pansiyonumuzda yemek verme imkanlarımız mevcuttur.
Günlük dört çeşit akşam yemeği ve bölgesel ürünlerin(bal, tereyağı, yumurta, peynir v.s.) konulduğu sabah kahvaltısı verdiğimiz gibi, isteyene özel yemekler de yapabilmekteyiz ve yemeklerimiz ev yemeği formundadır.
Küçük bakkalımızda dağda ve pansiyonda yiyebileceğiniz ,acil ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz çeşitli malzemeler bulunur., Diyelim ki kendi yemeğinizi kendiniz hazırlamak istiyorsunuz. Bu durumda da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz mutfağımız bütün alet ve edevatlarıyla emrinizdedir.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler