×

Kalkan Pansiyonları

Henüz pek keşfedilmemiş ve el değmemiş doğası ile Kalkan, son yıllarda tatilcilerin tercihlerinden biri haline gelen tatil beldeleri arasında. Antikacıları, dar ve hepsi mavinin her tonunu barındıran denize çıkan portakal kokulu

sokakları, beyaz ve eski Rumlardan kalma evleri, renkli işletmeleri ile küçük bir Yunan kasabası. Kalkan, Kaş’a bağlı şirin mi şirin bir kasaba. Kaputaş Plajı’nın muhteşem kumları ve berrak mı berrak suyu hemen arkanızda ise muhteşem bir yeşil manzara. Bir tatilden daha ne beklenir ki?!

Kaputaj Plajı'nın hemen yakınında ise bir başka güzel plaj Patara yer alıyor. Caretta carettaların da yumurtlama alanlarından biri olan Patara Plajı da görülmeye değer. Eğer biraz kafanızı kaldırıp yeşilliklere bakmaya çalışırsanız da muhteşem Likya lahitlerini görüyorsunuz. Yani tabiat ana Kalkan’da tüm güzelliklerini gözler önüne sermekle kalmamış bir de tarihle yoğurmuş bu güzellikleri.

Kalkan Antalya merkeze yaklaşık 25-30 kilometre uzaklıkta kendi halinde bir kasaba. Halkı oldukça samimi ve içten. Eski bir Yunan kasabası olduğundan gerek kasabada gerekse de halkın kültüründe Rumların izlerini görmek mümkün. Bodrum’u andıran beyaz ve mavi pencereli evleri oldukça şirin. Portakal kokan sokaklarındaki küçük evlerin hemen hepsinden rengârenk çiçekler sarkıyor kucağınıza. Eğer biraz daha yürürseniz limanı görüveriyorsunuz. Mavilikleri keşfetmeniz için gezi tekneleri bekliyor sizi.

Antalya Kalkan henüz pek keşfedilmemiş olduğundan öyle gürültülü ve hareketli barlar yok. Ama gece yine de hareketli geçiyor. Daha ziyade gün batımında içkinizi yudumlayacağınız ya da balık keyfi yapacağınız samimi restoranlar var. isterseniz alışveriş yaparak da vakit geçirebilirsiniz. Kalkan’da konaklamak içinse büyük otellerin yanı sıra butik oteller ve pansiyonlar mevcut. Kalkan pansiyonları daha samimi ve sıcak hizmet sunan küçük işletmeler. İşletmecileri ise yerli halk. Bu yüzdendir ki evinizdeki gibi bir konfor sunuyorlar size. Odaları ve dekorasyonu da öyle güzel ki balkonunuzda güneşin batışını izlerken sevgilinizle şarabınızı yudumlamanız için planlanmış adeta. Eğer biraz daha yükseklerde bulunan pansiyonlarda konaklamak isterseniz de muhteşem bir manzara ayaklarınızın altında yemyeşil doğa ise kucağınızda oluyor.

Sabahları duyduğunuz tek ses doğanın sesi. Kalkan’da sezon bahar aylarından neredeyse ekim ayına kadar devam ettiği için Kalkan pansiyonları da bu tarihler arasında hizmet veriyorlar. İsterseniz tüm yıl açık pansiyonlar da bulabilirsiniz. Genellikle oda kahvaltı şeklinde çalışıyorlar. İsterseniz sevgilinizle ya da arkadaş grubunuzla isterseniz de ailecek bir tatil için uygun imkânları olan Kalkan pansiyonlarının fiyatları da sizin bütçenizi düşünerek planlanmış. Oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahip pansiyonlar her dönem cazip seçenekler sunuyorlar. Siz de bu yaz güzel ve dingin bir Kalkan tatili planlıyorsanız sitemizi inceleyerek Kalkan pansiyonları, Kalkan pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler