Pansiyon Rehberi
X
X

Karaburun Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
b341d19fe720eaeb94655a0e50796d99eeb63764.jpg

İzmir’e bağlı ve merkeze yaklaşık iki saatlik mesafede yer alan Karaburun, henüz çok da el değmemiş ancak turizm potansiyeli gittikçe artan bir tatil beldesi.

İzmir’in en küçük ilçesi olan Karaburun; doğası, tarihi ve muhteşem güzellikteki denizi ile görülmeye değer cennet bir köşe. İzmir Karaburun’a oldukça virajlı ve uzun bir yoldan ulaşıyorsunuz. İlçeye gelip de şöyle bir köşeye arabanızı çekip karşınızda gördüğünüz manzara ise tüm bu yola değiyor. Karaburun, özellikle dalış tutkunlarının da sık tercih ettiği bir belde. El değmemiş denizi ve doğası ise size tüm yılın stresini unutturuyor. Karaburun’da gece ve gündüz hayat oldukça sakin. İzmir’in diğer tatil beldelerine nazaran gayet sessiz. Tamamen kendinizle ve dostlarınızla baş başa geçireceğiniz bir tatil. Büyük yapılanma da neredeyse hiç yok. Denizi ise her daim berrak ve temiz. Karaburun’un adını aldığı Karaburun Yarımadası’nın yerleşim tarihi ise tam olarak bilinmemekte. Bulgular Katolik Çağ’a kadar uzandığı söylüyor. Bugün beldede bazı yerlerde hala tarihin izlerini görebilirsiniz. Bugün Karaburun genellikle yerli turistlerin sıkça tercih ettiği bir tatil beldesi. Dediğimiz gibi öyle büyük konaklama tesisleri yok. Genellikle butik oteller ve pansiyonlar. Tesisler denizin biraz daha gerisinde ve denize yürüme mesafesinde konumlanmışlar. Sayıca çok fazla değiller, ama ihtiyaca da cevap veriyorlar. Karaburun pansiyonlarının ise işletmecileri bölgenin halkı. Oldukça rahat, güler yüzlü ve sakin bir tatil sunuyorlar size. Karaburun pansiyonlarının bazılarının kendilerine ait yüzme havuzları da bulunuyor. Dolayısıyla çocuklu aileler için de rahat bir tatil imkânı sunuyorlar. Genellikle oda kahvaltı hizmet sunuyorlar. Karaburun pansiyon fiyatları ise gayet uygun. Yaz aylarında fiyat farklılıkları olsa da genellikle cazip seçenekler sunuyorlar misafirlerine. Her kesimden tatilcinin bütçesine hitap eden pansiyonlar mevcut Karaburun’da. Keyifli bir Karaburun tatili için sitemizi inceleyerek Karaburun pansiyonları, Karaburun pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçeneklerini öğrenebilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz