Pansiyon Rehberi
X
X

Kaş Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
d39144a29bb0d54ddf5ef7f863da369128c73a3c.jpg

Doğanın her şeyin en güzelini kucağınıza sunduğu bir belde Kaş. Doğası, masmavi denizi, tarihi güzellikleri, tüm ihtişamı ve güzelliği ile bir görenin bir daha aklından çıkmayan büyüleyici bir tatil beldesi.

Bembeyaz evleri, dar ve taş kaldırımlı sokakları, her yeri denize açılan aralıkları ile gerçekten de cennetten bir köşe. Bu güzellikleri gören herkeste beldeye yerleşme hissi uyandıran bir cennet hem de. Kaya mezarları, irili ufaklı birbirinden güzel koyları, yemyeşil doğası ve sıcakkanlı halkı da cabası. Kaş, yeşilin ve mavinin her tonunun iç içe olup dans ettiği bir turizm beldesi. Beldedeki tüm plajlar oldukça temiz ve denizi inanılmaz berraklıkta. İsterseniz denizin içindeki tüm canlıları sanki elinize alıverecekmişsiniz gibi bir hisle seyredebilirsiniz. Kaş’ın tam karşısında en az kendisi kadar güzel bir de ada var. Adanın Yunanca bir ismi var: Meis. Yani göz. Bu sebepledir ki belde de adayı tamamlasın diye Kaş adını almış. Hele bir de Kaş’ın yemyeşil tepelerinin birinden bu manzarayı seyrettiğinizde bu muhteşem birlikteliğe hayran kalabilirsiniz.

Bu muhteşem belde yılın her dönemi turizm için uygun. Ilıman iklim özellikleri ile sadece yaz aylarında değil bahar ve kış aylarında da tatil amaçlı seyahatleriniz için bir seçenek. Kaş’ın tarihi de milattan önceki dönemlere kadar uzanıyor. Bugün beldedeki pek çok yerde tarihin izlerini görmeniz mümkün. Özellikle de Uzun Çarşı’daki lahiti ve denize bakan tiyatroyu görmeyi ihmal etmeyin. Kaş’ta konaklamak için pek çok farklı seçeneğiniz var.

Büyük otellerin yanı sıra butik oteller ve pansiyonlar da var. Ancak doğanın kucağında bir tatil geçirmeyi tercih eden ve otele bağlı kalmak istemeyen tatilcilerdenseniz Kaş pansiyonları sizin için daha uygun. Hem denize ve pek çok noktaya yakın hem de yeşil bahçeleri ile size huzur veren bir atmosfere sahip olan Kaş pansiyonlarının işletmecisi de beldenin yerli halkı. Çoğu aile işletmesi olan pansiyonlarda konaklamak da bu sebeple size evinizin konforunu sunuyor. Tertemiz odaları ve konforlu yataklarının yanı sıra servis ve pek çok hizmette de kaliteyi bırakmıyorlar. Personelleri de oldukça güler yüzlü. Çok kısa sürede işletmeci aileyle dost oluveriyorsunuz.

Kaş pansiyonları pek çok lüks oteli aratmayacak kadar temiz ve konforlu odalara sahip. Üstelik bu imkânlar, dostluk ve güler yüz de yanında hediye, oldukça uygun fiyatlarla sunuluyor. Kaş pansiyonlarının fiyatları her bütçeye dost. Yılın hangi döneminde giderseniz gidin her zaman ucuz ve hesaplı. Siz de bu yaz Kaş’ta ve biraz daha sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız şimdiden Kaş pansiyonlarında rezervasyonunuzu yaptırın.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz