Pansiyon Rehberi
X
X

Kekova Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
d56e8cce5f2e9fd246d50944eb0d91bf708c1320.jpg

Antalya’nın Demre ilçesine bağlı olan Kekova ülkemizde ve dünyada “batık şehir” olarak biliniyor. Kekova, aslında üzerinde kimsenin yaşamadığı küçük bir ada. Sadece pansiyonlar ve kafeler bulunuyor.

Kekova; Tatilcilerin batık şehrin kalıntılarını, evleri seyrederek tekne ile ulaştıkları bir tatil merkezi. Burası önceden balıkçıların sığınağı olarak kullanılan bir kara parçasıymış. Bugünse oldukça güzel ve görülmeye değer bir cennet. Daha yolda adaya, Üçağız Köyü’nden giderken sizi büyülüyor. Tekneden batık şehrin evlerini izleyerek ulaştığınız adanın tepesinde restore edilerek bugün pansiyon olarak kullanılan evler var. Kekova’da bu büyüleyici güzelliklerin yanı sıra tarihi kalıntılar da oldukça ilginizi çekecek. Özellikle Likyalılardan kalma kaya mezarları, lahitler gerçekten görülmeye değer. Antalya Kekova’da dolayısıyla konaklama için seçenekleriniz pansiyonlardan oluşuyor.

Kekova pansiyonları da doğanın kucağında konumlanmış. Odalar ise bir başka güzel. Sanki odanızın balkonundan, camından denize dokunuverecekmişsiniz gibi. Hem yeşilin hem de mavinin kucağında uyandığınızı hayal edin. İşte Kekova öyle bir yer. Kekova pansiyonlarında konakladığınız aman işletmecilerin güler yüzü dışında yanınızda kimse yokmuş gibi. Sadece siz varmışsınız sakinliği ve huzuruna sahip belde. Kekova pansiyonları genellikle iki katlı ve eski yapılar. Dolayısıyla konakladığınızda tarihin izlerini de buluyorsunuz pansiyonlarda. Kitabınız, deniz, doğa, tarih, huzur ve siz…

İşte Kekova’nın özeti! Kekova pansiyonlarının fiyatları da oldukça uygun. Her dönemde, özel günlerde dahil oldukça uygun ve cazip fiyat seçeneklerine sahipler. Dolayısıyla siz de bugünlerde huzur arayanlardansanız ve dingin bir tatil planlıyorsanız Kekova pansiyonlarında rezervasyonunuzu yaptırmayı ihmal etmeyin.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz