Pansiyon Rehberi
X
X

Kemer Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
a6102875e5ec1af36728a91b9ec3d3d67fdc4e8e.jpg

Antalya’nın en güzel ve uzun kumsallarından birine sahip olan Kemer, merkeze yaklaşık yarım saat uzaklıkta yer alan gözde tatil beldelerimizden biri. Yıllardır yerli ve yabancı pek çok turistin tercihi olan Kemer, her geçen yıl

daha da artan bir turizm potansiyeline sahip. Kemer eski bir turizm kenti olmasına rağmen hala doğanın yeşilini ve kuşların sesini duyabileceğiniz bir yerleşim. Hatta doğayla deniz o kadar iç içe girmiş ki kumsaldayken kafanızı çevirdiğinizde yemyeşil çam ağaçlarını görüveriyorsunuz. Kemer, yerleşim tarihi olarak da oldukça eskilere dayanıyor. O zamanlardan bu zamana da pek çok farklı kültür ve medeniyete ev sahipliği yapmış. Bugün hala bu kültürlerin izlerini görebilirsiniz.

Her yıl çok sayıda turistin geldiği Kemer’de pek çok farklı konaklama tesisi bulunuyor. Merkezde bulunan Kemer otelleri genellikle büyük tatil oteli şeklinde çalışıyor. Butik ve küçük otellerin ya da pansiyonların sayısı merkezde daha az. Genellikle denizin biraz daha gerilerinde Kemer pansiyonlarını ve butik otelleri bulabilirsiniz. Kemer pansiyonlarında konakladığınızda merkeze, çarşıya ve çoğu restorana yakın konumda oluyorsunuz. Kemer pansiyonlarının çoğu tatil sezonunun başlaması ile hizmete açılırken bazıları da tüm yıl hizmet veriyorlar. Genellikle de oda kahvaltı çalışıyorlar. İşletmecileri de beldede yaşayan halk. Bir sonraki yıl için Kemer’de bir dostunuz oluyor böylece.

Eğer Kemer pansiyonlarını tercih edecekseniz önceden karar vermenizde fayda var. Çünkü Kemer pansiyonları tatil sezonunun başlaması ile çok yoğun çalışıyorlar. Ayrıca pansiyonlarda konakladığınızda işletmeciler ve personel size beldeyle ilgili rehberlik de yapıyor ve kendinizi birden oralı gibi hissediveriyorsunuz. Hiç yabancılık çekmeden geçireceğiniz bir tatile dönüşüyor seyahatiniz. Kemer pansiyonlarının fiyatları ise gayet uygun seçenekler sunuyor. Yaz aylarında dönemsel olarak farklılıklar pek görülmüyor, herkesin bütçesine dost olan fiyatları ile Kemer pansiyonları misafirlerini bekliyor. Sitemizi ziyaret ederek Kemer pansiyonları, Kemer pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz