×

Kumluca Pansiyonları

İlk önce Finike’ye bağlı olan sonraları da ayrılarak Antalya’nın ilçesi haline gelen Kumluca, Kemer’in portakal kokularıyla bezenmiş yemyeşil ve şirin bir beldesi.

Kumluca’nın tarihi oldukça eski ama yerleşim olarak eskilere ait pek bir bilgi yok. Önceleri bu ilçede pek kimse yaşamazmış. Göçebe Türkmenlerin konakladığı bir yer olan Kumluca’nın isim geçmişi de oldukça ilginç. Burada konaklayan bir kabilede çiftçilik yapan bir köylü yetiştirdiği karpuzların kökenini ve nereden geldiğini soranlara bugünkü Kumluca ilçesini tarif ederek “ilerde kumluca bir yerden” diye söylermiş. Bu hikâyeden sonra beldenin adının Kumluca olduğu söylenir.

Antalya Kumluca tipik Akdeniz iklimi özelliklerine sahip. Dolayısıyla uzun ve sıcak bir yaz sezonu geçiren beldede tatil sezonu da gayet uzun. Pek çok yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Kumluca çoğu tatil beldesine göre sakin. Kumluca’da konaklama tesislerinin sayısı da oldukça fazla. Genellikle tatil oteli, butik otel ve pansiyon tarzında işletmelere rastlayabilirsiniz.

Kumluca pansiyonları ise genellikle daha az odalı, sakin ve yemyeşil bahçe içinde konumlanmış yapılar. İşletmecileri ise oranın halkı. Personel ve işletmecileri de gayet güler yüzlü ve yardımsever. Antalya Kumluca pansiyonlarının fiyatları da civardaki diğer tatil beldelerinde göre oldukça uygun. Uzun tatil sezonu boyunca hem istediğiniz konforda hem de istediğiniz fiyatlarda konaklama tesisi bulabilmeniz mümkün. Kumluca pansiyonları misafirlerine ev konforunda hizmet sunmayı ilke edinmişler. Sizi hem bir dost sıcaklığı hem de evinizin konforu ile karşılıyorlar. Konum olarak da pek çok noktaya yakınlar ve muhteşem bir manzaraya sahip Kumluca pansiyonları. Kumluca’ya gittiğinizde isterseniz sevgilinizle romantik bir tatil isterseniz de arkadaş grubunuzla güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Çocuklu aileler için de uygun imkânlara sahip pansiyonlar. Sitemizi inceleyerek Kumluca pansiyonları, Kumluca pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Erkenden rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin. Şimdiden sakin ve iyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler