×

Kuşadası Pansiyonları

Aydın merkeze bağlı ve ünü dünyaya yayılmış bir tatil beldesi olan Kuşadası; hemen her yerinden denize girilebilen, tarihin, doğanın ve mavinin iç içe geçtiği bir tatil beldesi.

Yerleşim tarihi oldukça eskilere dayanan ve tam olarak tarih belirlenemeyen Kuşadası, bugün merkezde yer alan kalesi ile tarihin izlerini bugünlere taşımaktadır. Bizans döneminde askeri bir üs görevini gören ve Güvercinada olarak bilinen kale, beldeye de ismini vermiş ve Kuşadası ismi buradan gelmiştir. Kuşadası civarda yer alan Efes, Şirince, Selçuk, Didim gibi pek çok turistik beldeye de oldukça yakın konumu ile çok tercih edilen bir belde. Bunun yanı sıra Akyarlar, Davutlar, Tusan ve Kadınlar Denizi gibi pek çok ünlü plajı bulunan Kuşadası’nda hemen her yerden rahatlıkla denize girebilirsiniz.

Kuşadası’nda konaklama tesisleri de oldukça çeşitli. Büyük yıldızlı otellerden butik otellere kadar çok sayıda konaklama tesisi var. Ancak tatil köyleri ve pansiyonlar daha yaygın. Kuşadası pansiyonları genellikle ekonomik ve uzun süreli tatil planı yapan turistlerin tercih ettiği tesislerden. Konum olarak da denize çok yakın ya da biraz daha gerilerde pek çok Kuşadası pansiyonu bulabilirsiniz. Kuşadası’nda merkezden bile rahatlıkla denize girebildiğiniz için beldenin merkezinde de çok sayıda Kuşadası pansiyonu mevcut. İsterseniz de beldenin civar semtlerindeki pansiyonları tercih edebilirsiniz.

Kuşadası pansiyonlarının denizin gerisinde kalan bazıları doğanın içinde yemyeşil ağaçlar ve rengârenk çiçeklerle bezenmiş tesisler. Bazılarının kendilerine ait açık yüzme havuzları da var. Genellikle oda kahvaltı hizmet veriyorlar. Çoğu aile işletmesi olarak çalışıyor, bu sebeple de güler yüzlü personel tarafından karşılanıyor ve ağırlanıyorsunuz. Kuşadası pansiyonları tatil sezonunda oldukça kalabalık oldukları için, erkenden rezervasyon yaptırmanız faydalı olabilir. Kuşadası pansiyon fiyatları ise civardaki pek çok tesise göre oldukça uygun. Her kesimden tatilcinin ya da kalabalık grupların tercih edebileceği türden işletmeler. Sitemizi inceleyerek Kuşadası pansiyonları, Kuşadası pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler