×
Didim merkez - Didim,Aydın

Siz hiç taş ormanı gördünüz mü? Erozyona uğramış dağlık alanlardaki kayalıklardan değil, insan yapısı bir "taş ormanı"ndan söz ediyoruz. Neredeyse 3000 yıldır yerinde duruyor. Görmek ister misiniz? Öyleyse Didim'e gelin, tam karşısında yer alan Medusa House'de tatilinizin doruğuna çıkın ve Apollon Tapınağı'na gidin. İsa'dan 7-8 yüzyıl önce yaşamış, üstelik de kum, çakıl ve çimentoyu suyla karıştırıp harç yapmayı bilmeyen insanların diktiği bu muhteşem sütunlar, size hayatınızın en özel anlarından birini yaşatacaktır.

Taştan dış duvarlara sahip 150 yıllık bir Yunan evinde kurulmuş olan Medusa House Hotel, tarihi Apollon tapınağının yanında yer almaktadır. Tesis, yemyeşil bir bahçe ile çevrili klimalı odalar sunmaktadır.
Medusa House'un odaları, geleneksel halılar, perdeler ve yatak nevresimleri ile dekore edilmiştir. Odaların tümünde tuvalet ve duş içeren özel bir banyo bulunmaktadır. Odalar, otelin yeşil bahçesine açılmaktadır.
Bahçede konforlu bir oturma alanı bulunmaktadır. Konuklar, huzurlu bahçede, ağaçların gölgesi altında kitap okuyabilirler.
Didim'in güzel ve kumlu plajı, tesise sadece 4 km mesafededir. Konuklar, 1,5 km uzaklıktaki Didim'in restoran ve barlarını ziyaret edebilirler. Milas-Bodrum Havaalanı 90 km mesafededir.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler