×
Memişzade Konağı
(Beypazarı Pansiyon) Beypazarı, Ankara Telefonu Göster 0535 6795884 Harita Web
Ankara-Beypazarı Pansiyonları
(Beypazarı Pansiyon) Beypazarı, Ankara

Tarihi Beypazarı evinde, geleneksel yaşam kültürünü teneffüs edeceğiniz otantik bir ortama konuk olun... Anadolu'nun tarihi seyrine baktığınızda, Beypazarı ilçesine ilk çağda HİTİT, FRİG, GALAT, ROMA, BİZANS, daha sonra da ANADOLU SELÇUKLU ve OSMANLILAR'ın egemen oldukları görülür.

Tek katlı dükkanlardan oluşan çarşısı, geleneksel mimari ile yapılmış ve halen o mistik ve otantik havasını koruyan evleri ile Beypazarı, size hem tarihte küçük bir gezi yapıyormuş hissi hem de Anadolu kültürünü her nefeste içinize çekmeye imkan verir.

İkişer kişilik Cennet Bahçe, Zevk-i Sefa, Ocaklı Oda, Gelin Odası, Kahya Odası isimli odalarında konaklayabilir, dilerseniz yer yatağında bile uyuyabilirsiniz. Sabah uyandığınızda ise içli bazlama, sahanda yumurta, doğal tereyağ, bahçe mahsülü domates ve salatalık, doğal petek balı, kaşar ve beyaz peynir, meşhur Beypazarı kurusu ile hazırlanmış enfes köy kahvaltınızı odanıza isteyebilir ve afiyetle yiyebilirsiniz...

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
0 / 0
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 0 / 0
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler