Pansiyon Rehberi
X
X

Mesudiye Ovabükü Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi

Datça merkeze yaklaşık yirmi dakikalık mesafede yer alan Mesudiye’de doğa, daha yolda gösteriyor size güzel yüzünü. Her çeşit yemyeşil ağaçlar ve deniz manzarasıyla Datça’dan Mesudiye’ye doğru ilerlediğinizde karşılaşıyorsunuz.

Muğla’ya bağlı Datça ilçesinin, daha doğrusu yarımadanın, en güzel koylarını barındıran Mesudiye; doğal ve tarihi güzellikleri ile de yılın hemen her dönemi çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Yaz aylarında daha yoğun olan belde, kış ve bahar aylarında da bambaşka güzelliklerle dolu. Bunu bilen tatilciler bahar ve kış aylarında da kısa da olsa kaçamaklar yaparak ziyaret ediyorlar Mesudiye’yi. Mesudiye tatiliniz boyunca isterseniz plajda denizin ve güneşin tadını çıkarın, isterseniz tekneyle mavilikleri ve civar koyları keşfe çıkın, isterseniz de çevrede Knidos Antik Kenti başta olmak üzere tarihi yerleri ziyaret edin. Her zevkten tatilcinin yapabileceği bir şeyler var burada. Mesudiye’de konaklama tesisleri de yeterli sayıda ve farklı kategorilerde. Ancak tatilciler bu güzle beldede genellikle Mesudiye pansiyonlarını tercih ediyorlar. Mesudiye pansiyonları genel olarak denize kenarında ve ilçe merkezinde konumlanmışlar. Ancak pek çok merkezi noktaya da yakın her biri. Rengârenk çiçeklerle bezeli bahçe içerisinde yer alan Mesudiye pansiyonlarının hemen hemen hepsi deniz manzaralı. İşletmecileri de beldenin kendi halkı. Oldukça samimi ve konforlu bir hizmet sunuyorlar. Kalite ve hijyen ödün vermedikleri tek şey. Çoğu, yılın her dönemi hizmete açık olan Mesudiye pansiyonları genellikle oda kahvaltı çalışıyorlar. Yaz aylarında oldukça dolu olan tesislere, gelmeden, erken rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Mesudiye pansiyonlarının fiyatları da oldukça uygun. Yaz aylarında dönemsel fiyat farklılıkları görülse de yine de ekonomik ve her kesimden tatilcinin bütçesine hitap eden fiyatlar var. Sitemizi inceleyerek Datça Mesudiye pansiyonları, Mesudiye pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz