×
Mountain Lodge Yaka (Tlos) / Fethiye
Deveciler Mevkii Tlos - Yaka Köyü - Fethiye / Muğla Harita
Deveciler Mevkii Tlos - Yaka Köyü - Fethiye / Muğla

Mountain Lodge, Fethiye'ye 35 km. mesafede karmaşadan uzak doğa ile başbaşa, Likya Tlos tarihi kentinin ayakları altında, yörenin en sulak ve yeşil yamacında Akdağ'ın eteğindeki Yaka köyünde yer alıyor.
Ev sahipleri, her köşesinde dereleri, şelaleleri olan bu bölgede şehir konforunu, köy hayatına harmanlıyor. Zevkle tasarlayıp inşa ettikleri taş ahşap karışımı sekiz ayrı tarzda odaları mevcut. Bahçelerinin üç tarafından küçük bir dere sürekli akıyor. Havuzlu, geniş bahçeli otelde 15 yılı aşkın süredir yaz - kış hizmet sunuluyor.
Kışları şöminesi yanan restaurantta, yazları vadi ve dağ manzaralı havuz başında dinlenebileceğiniz bir tatil cennetine geliyorsunuz. Akşam yemeklerini evsahibinin yöre ürünlerini kullanarak, bizzat yapıp sunduğu, sıcak aile ortamında alıyorsunuz. Misafirhaneleri arkeoloji, fotoğraf, flora fauna, kuş, dağ, yürüyüş, kanyon meraklıları için ideal bir köşe oluşturuyor.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Editör'den Öneriler
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Favorilere Ekle
Favoriler