×

Olimpos Pansiyonları

Yemyeşil çam ağaçlarıyla kaplı ormanların içinden geçerek ulaştığınız masmavi denizi ile tarihin sayfalarından çıkıp gelen efsaneleri ve antik kalıntıları ile Olimpos ülkemizin en güzel tatil beldelerinden biri.

Olimpos, Antalya’ya yaklaşık bir saat uzaklıkta ve Kemer, Çıralı, Adrasan gibi turizm beldelerine de oldukça yakın bir yer. Ancak Antalya’nın hareketli gece ve gündüz hayatının yanında o kadar sakin ve huzur dolu ki yılın tüm yorgunluğunu unutmanız için harika bir fırsat sunuyor size. Torosların yemyeşil ormanları, pek çok farklı bitki ve hayvan türü, yeşilin maviyle iç içe geçtiği doğası ise size tatiliniz boyunca eşlik eden şeyler.

Olimpos’ta konaklama tesisleri de oldukça çeşitli. Genellikle ağaç evler ve pansiyonlardan oluşan tesisler gerçekten de Olimpos’un doğasına çok uygun. Eğer tatilinizi gezmek, keşfetmek, dinlenmek ve doğayla iç içe olarak geçirmek istiyorsanız Olimpos pansiyonları tam da size göre. Olimpos pansiyonları denizin hemen gerisinde muhteşem yeşilin içinde konumlanmışlar. Bir yanınız doğa bir yanınız da deniz manzarası ile çevrili pansiyonlarda. Genellikle yemyeşil bir bahçe içinde yer alıyorlar. Bahçenizde her çeşit meyve ağacını bulabilirsiniz. Hatta mevsimine göre taze meyveleri dalından kopararak tadabilirsiniz de.

Olimpos pansiyonlarının işletmecileri ve personeli de oldukça güler yüzlü ve yardımsever. Hatta dost olarak ayrılıyorsunuz desek abartmış olmayız herhâlde. Pansiyonların konfor ve temizliğine gelince lüks otelleri aratmıyorlar bile. Genellikle oda kahvaltı hizmet veriyorlar, ama mutfaklarında günün her saati farklı lezzetleri bulabilirsiniz.

Olimpos pansiyonları hem sevgilinizle hem de ailenizle tatil yapabileceğiniz olanaklara sahipler. Olimpos pansiyonlarının fiyatlarına gelince oldukça uygun düzenlenmişler. Dönemsel olarak çok büyük değişiklik göstermiyorlar. Hemen herkesin bütçesine uygun seçenekler sunuyorlar misafirlerine. Bu yaz doğanın ve denizin kucağında bir Olimpos tatili için sitemizi inceleyerek Olimpos pansiyonları, Olimpos pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler