×
Salıcı Evi
(Göl Evi Pansiyon) Çamoluk Köyü İznik,Bursa Telefonu Göster 0 532 315 45 36 Harita Web
Bursa-İznik Pansiyonları
(Göl Evi Pansiyon) Çamoluk Köyü İznik,Bursa

Büyük şehrin bireyi kuşatan bütün gerginlik ve gürültüsünden uzakta, huzur ve sessizlik içinde, soluk almak istiyorsanız, İznik'e sadece 7 km. uzakta, Çamoluk Köyü'nde Salıcı Evi sevinçle ev sahipliği yapmaya hazır.
Çamlar arasında, göl manzaralı geniş bahçemiz iki ayrı konaklama imkânı İznik / Salıcı Evi, doğal ve tarihsel çevrede, size huzuru ve muhteşem günbatımını sunmak üzere bekliyor.
Büyük Ev;
Yaklaşık yüzyıl önce Kafkasya'dan göçen Gürcü aileler tarafından inşa edilen ağaç ev, bulunduğu yerden sökülüp getirilerek, Çamoluk Köyü'nde yeniden inşa edilmiş olup, 2 yatak odası, 1 salon - mutfak WC / Banyo'dan oluşmaktadır.
Şömineyle ısıtılan, muhteşem manzaralı, otantik Salıcı Evi'nde konaklama rezervasyonla olup; Günlük olarak (6 kişiye kadar konaklama, kahvaltı dahil)Hafta içi 350 YTL, Hafta Sonu 500 YTL'dir.
Avcı Klübesi;
Bu şirin, küçük ağaç kulübe, iki yataklı, mutfağı, WC, banyo, şömine ve balkonuyla bağımsız bir birim olup, konaklama; Günlük olarak (2 kişiye kadar konaklama, kahvaltı dahil)Hafta içi 100 YTL, Hafta Sonu 150 YTL'dir.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
0 / 0
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 0 / 0
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler