×
Santosa Pansiyon Kaş / Antalya
Recep Bilgin Caddesi No:4 Kaş / Antalya Harita
Kaş Pansiyonları
Recep Bilgin Caddesi No:4 Kaş / Antalya

Santosa pansiyon, Kaş şehir merkezinde, 11 odalı bir kaş aile pansiyon'udur. Pansiyonumuz, denize 100 m mesafede olup, terasımız deniz manzaralıdır. Siz de Kaş şehir merkezinde, bir pansiyonda, ucuz ve kaliteli bir tatil geçirmek isterseniz, adresiniz, Santosa Pansion olacaktır. Kaş Pansiyon denilince akla SANTOSA PANSİYON gelir...
Kaş denince akla tatil gelir, turizm gelir... Peki Kaş şehir merkezinde tertemiz, sıcacık bir aile ambiyansında işletilen Santosa Pansiyon'da tatilinizi geçirmenizi teklif etsek? Pansiyonumuz, sizlerin her türlü rahatı ve güveni düşünülerek dizayn edilmiştir. Gereksiz ayrıntılardan ziyade, tatilini, en güzel şekilde geçirmeniz için gerekli olan şeylere yoğunlaşılmıştır.
Pansiyonumuz otogara ve sahile dolayısıyla da çarşı tabir edilen merkeze 100 metre uzaklıktadır. Bu da demek oluyor ki, eşsiz ilçemizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Mayıs / 31 Ekim
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Mayıs / 31 Ekim
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler