×
Serenity Pansiyon
Mesudiye köyü / Hayıtbükü / Datça / Muğla Harita
Datça Pansiyonları
Mesudiye köyü / Hayıtbükü / Datça / Muğla

Hayıtbükünün geniş kumsalı ve temiz denizi, Datça'nın rutubetsiz havası ile birlikte gerçekten olağanüstü.
"Dünyayı gezin ama denize Datçada girin" sözünün ne derece doğru olduğuna bizler tanık olduk. Strabonun dediği gibi "Tanrı uzun yaşamasını istediği kulunu Datçaya bırakırmış". Büyük şehirden gelip buralara yerleşen bizler bu güzel söze bir de "Huzur"'u ekledik. Gerçekten Datça tatil yöreleri içinde belkide en huzurlu yer...

Ülkemizin her köşesi görülmeye değer güzelliklere sahip, ancak Datça, herseyden önce çok huzurlu bir yer.Büyük şehir karmaşasına yaklaşan, kalabalık turizm merkezlerinden çok farklı.Sanırım coğrafi konumu itibariyle olsa gerek havası olağan üstü temiz ve bol oksijenli.Datçayı en azından bir kez yaşamak bağımlısı olmaya yeter demek abartı olmaz sanırım.
Datça şehir merkezi de dahil olmak üzere tüm koylarında deniz çok temiz.
. Eger aradığınız tatil yeri sakin sessiz, tamamen doğal ve bakir bir yer ise ;Hayıtbükü ve çevre koylarda hoşça zaman geçirebileceginiz sahil ve gezi yerleri bulup güzel bir tatil yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.Bizler de elimizden gelen hizmeti vermeye çalışacağız.

Hayitbuku, is a little village with few restaurants and farm houses. Serenity Pansiyon & Restaurant is a family run pension located directly on the sandy beach of Hayitbuku. As the name implies, Serenity Pansiyon offers absolute serenity in a friendly and relaxing atmosphere.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Nisan / 31 Ekim
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Fiyat Gör, Hemen Yer Ayırt
Sezon: 1 Nisan / 31 Ekim
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Favorilere Ekle
Favoriler