×

Side Pansiyonları

Geçmişten günümüze kadar uzanan tarihi ile dünya çapında bir üne sahip olan Side, Antalya merkeze yaklaşık bir saat uzaklıkta yer alan bir turizm beldesi. Manavgat’a ise sadece 5 dakika.

Öyle güzel bir tatil beldesi ki Manavgat’ın içinizi serinleten suları, şelalesi ile Side’nin tarihi iç içe geçmiş. Geçmişte pek çok farklı uygarlığa ev sahipliği yapan Side, o uygarlıkların izlerini günümüze ulaştırmayı başarmış. Beldenin her yeri tarih kokuyor. Şöyle kısa bir yürüyüşe bile çıksanız kendinizi Roma’nın, Bizans’ın kentlerinde dolaşıyormuş gibi hissediyorsunuz. Zaman kavramından uzaklaştığınız beldede hele bir de tarih meraklısıysanız tamamen büyüleniyorsunuz. Antik kentteki müze, Apollon tapınağı, tiyatro, sütunlar ve daha nice kalıntı sizi bambaşka diyarlara yolculuklara götürüverir. Tüm derdinizi, stresinizi bırakıp farklı hayallere ve hikâyeler dalar gidersiniz Side’de.

Side’nin yerleşim olarak tarihi de oldukça eskilere dayanır. Anadolu’nun en eski yerleşimlerinden biri olduğu söylenir kentin. MÖ 6. yüzyıl gibi zamanlarda ise başpiskoposluğun merkezi olduğu söylenir. Side’de konaklama tesisleri de oldukça çeşitli. Side konaklama tesisleri doğaya ve tarihe zarar vermeden inşa edilmişler. Side pansiyonları şehrin merkezinde ya da civar beldelerde konumlanmışlar. Side pansiyonları genellikle doğa ve tarih tutkunlarının, gezmeyi ve keşfetmeyi seven tatilcilerin tercih ettiği tesisler. Side pansiyonlarının merkezde konumlananları denize ve antik kente oldukça yakın konumdalar. Bazı pansiyonların kendilerine ait yüzme havuzları da mevcut. İşletmecileri ve personelleri ise her misafirle özel olarak ilgileniyor ve konuklarını önemsiyorlar. Çoğunlukla oda kahvaltı hizmet veriyorlar. Mutfaklarında ise gün içinde farklı lezzetleri tatmanız mümkün. Side pansiyonlarının fiyat seçenekleri de bütçenizle dost olarak düzenlenmiş. Sundukları hizmetin ve kalitelerinin yanında oldukça uygun fiyatlılar. Yaz sezonu da dâhil uygun seçenekler sunuyorlar konuklarına. Sitemizi ziyaret ederek ne zamandır planladığınız tarihin ve doğanın kucağında bir Side tatili için Side pansiyonlarını, Side pansiyonlarının fiyat seçeneklerini görebilirsiniz. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler