×
Taşev Pansiyon - Gümüşlük / Bodrum
Karakaya Mah.Atatürk Cad.No:81/1 Gümüşlük-Bodrum/Muğla Bodrum gümüşlük pansiyonları Telefonu Göster 0 252 394 43 95 Harita Web
Karakaya Mah.Atatürk Cad.No:81/1 Gümüşlük-Bodrum/Muğla Bodrum gümüşlük pansiyonları

Yaşadığımız hayat bencilce bir rekabeti dayatırken doğal çevre ve kaynaklar sorumsuzca tüketiliyor. Büyük kentler, kirlenmiş havası, gürültü, trafik ve güvenlik sorunları nedeni ile yaşanılamaz hale geliyor. Ortak zenginliklerimiz her gün biraz daha azalıyor. Hemen hemen bütün dünyada insanların daha çok çalışıp daha az tüketmesi, bizi daha çok çalısşaya, ürettiklerimize ve çevremize yabancılaşmaya itiyor. Giderek daha çok yalnızlaşıyor ve yabancılaşıyoruz. Gümüşlük ve Taşev Otel'in anlamı belki de burada saklı. Yaklaşık 3000 yıllık antik mirası, temiz doğası ve eşsiz dinginliği ile bir kaçış ve yaşam alanı olan bu beldede farklı bir konsept ile farkli bir tatil yaratmayı amaçlıyor. Bütün bir yılın yorgunluğunu atarken unuttuğunuz lezzetleri tekrar hatırlatmak ve tattırmak istiyorlar. Bir dinlenceyi ruhsal bir doymuşluğa ulaştırmak, bir başka yaşam tarzının daha olduğunu size anlatmak istiyorlar. Şarabın tadının, rakının kokusunun nasıl farklı olabileceğini görmenizi istiyorlar. Büyük kentlerde yıllardır duymadığınız kuş seslerini, akşamları envai çeşit böceğin resitalini dinlemenizi istiyorlar. Size sıradan bir otel işletmeciliğinin nasıl bir sosyal ilişkiye ve dostluğa dönüşebildiğini göstermek istiyorlar.. Gümüşlük'ün eşsiz doğasını ve Taşev felsefesini sizinle paylaşmak istiyorlar. Her yıl gelmelerini bekledikleri dostları, sizlerin kilometrelerce uzakta gidebileceğiniz ve özlediğiniz bir eviniz olsun istiyorlar.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
0 / 0
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 0 / 0
Özel Teklifler

 

15 Temmuz'a kadar yapacağınız rezervasyonlarınız için 2010 sezonuna ait kampanyamız başlamıştır.

Tüm dönemler için;

Ön=140TL/Arka=110TL

Editör'den Öneriler
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Favorilere Ekle
Favoriler