Pansiyon Rehberi
X
X

Tekirova Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
97213e5af33a8afe919ccbb6601475d9a04d149c.jpg

Yerleşim tarihi MÖ 2. yüzyıla kadar uzanan Tekirova, Antalya’nın en gözde tatil beldelerinden biri. Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Tekirova bir yanı maviliklere bir yanı da yeşilin her tonuna uzanan bir cennet.

Tekirova konumu ile de Olimpos ve Çıralı gibi tarihin izlerini bugün bile taşıyan beldelere oldukça yakın. Torosların yeşilinde, Olimpos dağlarının eteklerinde kurulmuş bir yerleşim olan Tekirova, turizm potansiyeli de oldukça yüksek olan bir tatil beldesi.

Tekirova’da dünyada ilk doku çalışması örneği olan bir Ekopark da bulunuyor. Bu Ekopark’ta dünyada yok olma tehlikesi bulunan pek çok sürüngen de doğal yaşama ortamı buluyor ve koruma altında tutuluyor.

Tekirova’da konaklama tesisleri de oldukça çeşitli. Butik ve apart otelden tutun da pansiyona kadar pek çok tesis bulabilirsiniz. Tekirova pansiyonları ise daha çok doğasever tatilcilerin tercihi. Üstelik konumları gereği Tekirova pansiyonlarında konakladığınızda Olimpos, Adrasan, Çıralı gibi tarihi ve turistik pek çok yere de oldukça yakın oluyorsunuz.

Tekirova pansiyonlarının çoğu yılın her dönemi hizmete açıklar. Çoğunlukla da oda kahvaltı hizmet veriyorlar. İşletmecileri de beldede yaşayan aileler. Genellikle oda kahvaltı hizmet veriyorlar. Tekirova pansiyonlarının fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Her kesimden ailelerin ve arkadaş gruplarının rahatlıkla konaklamasına imkân tanıyan fiyatlar belirlenmiş. Tekirova’da pansiyonlar dışında kamp kurmanız için uygun alanlar ve tesisler de var. Kamp alanlarında istediğiniz zaman çadırınızı kurup konaklayabilirsiniz. Ortak kullanım alanlarının temizliğine de çok dikkat edilmiş. Üstelik kamp alanlarının uzun ve güzel bir kumsalları da mevcut. Tekirova pansiyonlarında konaklamak isterseniz sitemizi inceleyerek Tekirova pansiyonları, Tekirova pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer yaz döneminde ziyaret edecekseniz erken rezervasyon yaptırmanızda fayda var. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz