×
Olimpos Türkmen Ağaç Evleri
Olimpos, Kumluca, Antalya / Türkiye Harita
Olimpos Pansiyonları
Olimpos, Kumluca, Antalya / Türkiye

Tanrıların tanrısı "Zeus'un" dağlarının eteklerinde kurulup, Olympos çayının Akdeniz'in tuzlu sularıyla kucaklaşıp raksettiği, kimilerinin hayal ettiği kimilerininse gelip ayrılamadığı alışılmışın dışında farklı bir ortam.

Burada Ağaç evlerde uyuyor, farklı ülkelerden insanlarla tanışıyor, geceleri hiç sönmeyen ateşin başında içkinizi yudumlarken, yıldızların gökteki dansına adeta şahit oluyorsunuz. Bu ortamda tarih, doğa, eğlence, özgürlük aynı anda yaşanıyor...

Fasilite ve Servisler:
Internet, Çamaşır yıkama servisi, Doktor, Açık otopark, Sinevizyon yayını

Spor:
Bilardo, Masa tenisi, Dart.
Aktiviteler:
Rafting, Kanyon Turu, Günlük Tekne Turları, Kano Turu, Tüplü Dalış, Trekking, Yanartaş Gezisi, Antalya Şehir Turu, Türk Hamamı.
Denize uzaklığı: 500 metre

Ağaç Evler
Olympos'un meşhur Ağaç Evleri! Portakal bahçelerinin ortasında, genellikle çam ağaçları üzerine inşaa edilmis evlerde, Akdeniz'in temiz havasını soluyarak, güzel bir uyku çekebilir ve ertesi güne rahat bir sekilde merhaba diyebilirsiniz.

Bungalowlar
Bungalovlar duş ve tuvaleti içerisinde olan oda tipidir. Klimalı ve klimasız, balkonlu ve balkonsuz olmak üzere sınıflandırmaya tabi tutulmuştur. Toplam kapasitesi 240 kişi olmakla beraber isteğiniz doğrultusunda 2, 3, 4, 5 kişi kalınabilir.

Daha Az
Daha Fazla
Odalar
Tesis Özellikleri
Harita - Lokasyon
Diğer Bilgiler
Denize mesafe:
Deniz yok
Havalanına mesafe:
Havaalanı yok
Şehir merkezine mesafe:
Şehir merkezi yok
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık
Müşteri Yorumları
Yeni yorum yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Sevgili Pansiyon Dostu
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Tesisler
Favorilere Ekle
Favoriler