Pansiyon Rehberi
X
X

Urla Pansiyonları

Arama Seçenekleri Gör
Tesis Adı
Fiyat Aralığı
Bölgeler ve Kategoriler
Hizmetler
Lokasyon
Yemek
Kimler İçin
Oda İçinde
Spor ve Aktiviteler
Tesis Ek Özellikler
Evcil Hayvan Politikasi
1567763218960302.jpg

İzmir merkeze yaklaşık yarım saat uzaklıkta bulunan Urla, mandalina ve portakal kokularının sizi karşıladığı bir tatil beldesi. Urla, İzmir civarındaki pek çok ünlü tatil beldesinin aksine henüz pek keşfedilmemiş.

Son yıllarda biraz daha tanınmaya başlayan belde, oldukça sakin ve dingin. Özellikle de büyükşehrin kalabalığından, trafik ve insan gürültüsünden sıkıldıysanız ve biraz olsun uzaklaşmak istiyorsanız Urla tam size göre bir yer. Urla’nın yerleşim olarak tarihi ise oldukça eskilere dayanır. MÖ 4 binli yıllardan bu yana yerleşim olduğu tahmin edilen Urla’da, doğa ve tarih iç içedir. Özellikle liman bölgesinde yer alan tarihi buluntular zeytin ve turunç ağaçları ile iç içedir. Urla’nın denizi ise bir başka güzel. Yaklaşık 40 kilometreye varan kumlu plajları ve bol rüzgarlı denizi ile sörf meraklılarını da kendine çekiyor. Sörf dışında dalış, su kayağı gibi deniz sporları için de oldukça elverişli. İsterseniz yaz aylarında dalış kursları bile veriliyor beldede. Urla’da konaklama tesislerinin sayısı ise gün geçtikçe artıyor. Genellikle butik oteller ve pansiyonlar daha yaygın. Ancak isteyenler için kamp alanları bile var Urla’da. Urla pansiyonları ise genel olarak deniz kenarında ya da ilçe merkezinde konumlanmışlar. Konaklama tesisinde çok vakit geçirmek istemeyen ve daha uzun süreli tatil yapmak isteyenler genellikle Urla pansiyonlarını tercih ediyor. Urla pansiyonları genelde oda kahvaltı hizmet veriyorlar ve işletmecileri, personelleri beldenin yerli halkı. Sıcak ve samimi bir konaklama sunuyorlar. Kahvaltıda ise Urla’nın çeşit çeşit lezzetli zeytinlerini ve altın sarısı zeytinyağını tatma fırsatınız oluyor. Urla pansiyonlarının fiyatları ise oldukça uygun. Kalabalık grupların, ailelerin ya da özellikle hafta sonu kaçamağı yapmak isteyen İzmirlilerin sık tercih ettiği Urla pansiyonları, civardaki çoğu tesise nazaran cazip fiyatlar sunuyorlar. Urla pansiyonları, Urla pansiyon fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. İyi tatiller.

NEDEN PANSİYON REHBERİ
Tatil Planlarınız için bizden tavsiye alın Tüm Tesisleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi yazıyoruz Doğru fiyatlagüvenilir oteller sunuyoruz